Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikortól lehet gumicsizmát...

Mikortól lehet gumicsizmát hordani? Ti mikor szoktátok?

Figyelt kérdés
Én arra a "divat" gumicsizmára gondolok,nem amit a tanyán szoktak hordani.Mintás és van fazonja. Nem bélelt csak sima " műanyag" az egész.
2012. szept. 10. 19:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hűvösebb esős időben. De igaziból elég használhatatlan, mert itt mikor tényleg ilyen rendesen őszi folyamatosan esős idők vannak, amikor nem lenne már béna, meg nem pállna bele a lábad, akkor már hideg is van és a gumicsizmában konkrétan lefagy a lábad, nagyon hideg még két zoknival is, szerintem senki sem szeret felfázni.


jó a divat, meg minden, de sokan el szokták felejteni annak a helynek az adottságait, ahol élünk pl. az angliaiak biztos jobban ki tudják használni a maguk folyton esős időjárásával.

2012. szept. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszettek eleinte, de azután vettem egyet, miután ősszel beázott a cipőm, akkora vihar volt.

Lehet csak én fogom ki mindig, de vettem 6000 Ft-os csizmát is meg 20.000 Ft-osat is, mindegyik beázott.

Akkor hordom, ha esős idő van, ha hidegebb van és esik is, akkor 2 zoknival.

Szóval én nem divatból hordom, hanem mert praktikus.

A kinézetéért pedig én sem vagyok oda, de nem érdekelnek azok akik leszólnak, örülök hogy nekik sikerült olyan csizmát találni ami nem ázik be, nekem eddig nem jött össze.

2012. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
soha életemben nem hordtam és nem is hiányolom, szerintem elég hülye "divat" általában külföldi oldalakat, divat blogokat nézek ott még soha nem találkoztam semmilyen gumicsizma divattal. szóval szerintem ez csak ilyen magyarországi hóbort.
2012. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
53%

[link]


Odanézz mennyi magyar!

2012. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
32%

Valamelyik divatóriás kitalálta, hogy a kertmûveléskor használt gumicsizmát vigyük be a városba. Nem érzitek mekkora nevetséges? A cicomás kislányok azelôtt még Otthon a kertbe sem vették volna fel. Most Meg mint a marhák, mennek a csorda után. Ez akkora szánalmas.

Ha valaki holnap kitalálja, hogy Pl a nagyik által hordott "otthonka" holnaptól menô és divatos, felveszitek mert trendi?

2012. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%
És ha te holnap azt látod, hogy megint valami mást kezdtek el fikázni az "okosok" akkor te is fikázni kezded, mert azzal a saját felsőbbrendűségedet és "egyediségedet" érzed bizonyítottnak?
2012. szept. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Csupán a véleményemet írtam le. Nem motoszkál bennem semmilyen felsôbbrendû gondolat. Egyszerûen gáz és nevetséges.
2012. szept. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!