Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hálóing alá szoktatok bugyit,...

Hálóing alá szoktatok bugyit, esetleg melltartót venni? 15/L

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nagy melegben nem veszek fel semmit sem.

Melltartó meg nappal is kényelmetlen, itthon semmiképp nem hordok ilyesmit, a bugyi az alap.

2012. aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bugyit igen,melltartót nem.
2012. aug. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Bugyit igen, de melltartót még nappal is ritkán hordok, nem hogy a hálóing alá. De ha nagy mellem sem hordanék éjjel melltartót, az alvás a kényelemről szól.
2012. aug. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Shai-Hulud ***** válasza:
86%

Én sohasem veszek fel melltartót.

(Imi)

2012. aug. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
bugyit igen
2012. aug. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
A bugyi alapvető dolog még nagy melegben is.
2012. aug. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bugyit mindenképpen. De melltartót nem szoktam. Ha fájnak a melleim (pms miatt), akkor egy toppot felveszek.
2012. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bugyit mindig. melltartót csak akkor, ha nem közvetlenül az ágyba megyek, hanem mit' tudjam én, még megnézünk egy filmet, vagy ahogy fürödtem már a pizsit vettem fel, de még nem akarok aludni.
2012. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bugyi alapvető. Tudod milyen nagy a fertőzések esélye? Oké, hogy otthon vagy, meg tisztaság, de akkor is, van hogy abban a ruhában bedölsz az ágyba amibe épp az utcai padon ültél.. stb.. vagy ha házi állatod van mi az ágyba is be mehet.. Nekem mindig ez van a szemem előtt, és még véletlenül sem akarok ennyi idősen nőgyógyászkoz menni, hogy esetleg valami bacim lett. Melltartót nem szoktam hordani, csak akkor ha esetleg másnál alszom (eléggé ritka ez) de akkor is egy picivel nagyobbat. 13/L
2013. febr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!