Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát javasoltok...

Milyen ruhát javasoltok szertornára?

Figyelt kérdés

Jövőhéten kezdek el szertornára járni mert már régóta érdekel és a városomba van is erre lehetőségem. Kedden megyek beiratkozni mert akkor kell a barátnőm annyit mondott hogy kényelmes ruhát vigyek magammal mindenképp és olyat amibe nem fogok tocsogni. Tudom hogy szertornára mégis tornadresszben kell lenni de valami ruha kellene nekem kezdésre csak nem tudom milyen, mert van cica nadrágom van shortom van mindenféle felsőm amit bevethetnék, de nem tudom melyik lenne a praktikusabb erre:S Tornadresszt is kellene vennem de amit az auchanba láttam azok elég gagyik meg nem tudnám magamra venni őket, valami jó kényelmes dresszt szeretnék erről is kérnék valami javaslatot.

Előre is köszönöm a válaszokat! 14/L



2012. szept. 9. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vigyél sortot és egy ujjatlan pólót. amúgy hova fogsz menni, hol fogadnak még ilyen korú lányokat??
2012. szept. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért javasolt az egyrészes torna dressz, mert pld. egy fejen vagy kézenállásnál a trikód, pólód felcsúszik a nyakadba. Fontos, hogy ilyenekre ne kelljen figyelned. A dresszre persze húzhatsz jogging alsót vagy alá cicanacit, az már mindegy. Jól szellőző dresszt vegyél. Ja és ilyenkor, vagyis a kezdet kezdetén jó a gagyi is. Ez végül is edzés, nem divatbemutató.
2012. szept. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én edzésekre rendes tesicuccban jártam (sima póló, feszülős hosszúnadrág), versenyekre meg természetesen dresszben. De szerintem mindegy, hogy milyen, csak ne legyen nagyon bő, hogy nehogy beleakadj valamibe. Meg egy bokazokni se ártana, amit le tudsz hajtani. (Spárgánál jó ha csúszik, és futásnál stb. nem esel el)

Jó tornázást! :))

2012. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen is 'fogadnak' nem kell ezen meglepődni, kedves első! :)
2012. szept. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
És mégis hol kedves Hakapeszimaki?
2012. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fehérváron nem tud valaki lehetőséget szertornára? Én jártam 6 évig, amúgy sima tesicuccban, és nem szeretném abbahagyni, mert nagyon szeretem. 14/L.
2012. nov. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Egy testhez álló póló és nadrág
2013. júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!