Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, buliba milyen ölltözkö...

Lányok, buliba milyen ölltözködést/hajviseletet javasoltok? 19F

Figyelt kérdés
Egy kicsit elszoktam már ettől, de most hogy itt a nyár, megint buliznék, amihez azért ki kell nézni valahogy. szóval tippek?
2012. júl. 9. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
19/L?
2012. júl. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lányok javaslatát várom de fiú vagyok, bocs ha nem volt érthető.
2012. júl. 9. 23:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem a ruha teszi az embert, légy önmagad, laza. De ha nagyon muszáj, póló, nadrág. Haj, ahogy Neked kényelmes!

Jó bulizást!:)

2012. júl. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én srác vagyok, de ha rövid hajú vagy akkor zselézd fel VAGY állítsd be úgy, hogy amolyan kócos feelingje legyen. Legalábbis én így "nyomulok". De ha szereted az egyszerűséget akkor csak fésülködj meg természetesre, mert a normálisabb lányok nem haj alapján közelednek egy sráchoz, hanem az összhatás jön be nekik.
2012. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3-nak annyit mondanék hogy a bulit úgy értem hogy szórakozóhely, ahol az

arca, a testalkata, a haja, az öltözködése, és a viselkedése teszi az embert. ilyen sorrndben kb :), tehát ki mit javasol haj és öltözködés tekintetében?

2012. júl. 9. 23:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok, legyél olyan divat majom, mint a mostani "alfa hímek". Vegyél fel testhez simuló felsőt és nadrágot, csináljál magadnak kakadu hajat és nem fogsz kilógni a tömegből.

Jó szórakozást! További szép estét!

2012. júl. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Add magad, vedd fel a kedvenc ruhád, állítsd be jól a hajad, és kész. Ne görcsölj rá
2012. júl. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!