Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Te milyen gyakran váltod a...

Te milyen gyakran váltod a ruhád amikor iskola van?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy pl. minden nap teljesen más ruhát veszel fel? Vagy jársz 2-3 napig 1 ruhába és csak utána váltod?


Én amikor ennyire meleg van plusz még a 3. emeleten is van a termünk, szóval 34 fok biztos van a terembe , akkor a pólót naponta váltom a nadrág viszont egész héten rajtam van ( hétvégén term. kimosom), aztán hogy köv. héten is ugyan abba vagyok-e az van amikor igen van amikor nem :D

Télen más a helyzet. Akkor szinte egész télen ugyan abba a nadrágba vagyok, pólót kb hetente váltom, pulcsit pedig 2-3 naponta.


Kort, nemet is. 14/f


2012. szept. 6. 16:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és azt nem írtam, hogy itthon nem abba vagyok amibe iskolába, mindig át öltözök :D
2012. szept. 6. 16:56
 2/11 anonim ***** válasza:

minden nap más ruhában is. egy nadrágot max 2szer veszek fel egy héten, de a felsőt minden nap cserélem, a pulcsit is max 2szer veszek fel egy héten.


18/L

2012. szept. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nadrágot,és pulcsit max 3 -szor veszek fel,de nem egymást követő napokon. Pólót minden nap mást veszek fel.
2012. szept. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

elsővel értek egyet:)

pólót naponta váltok / itthon én is másba vagyok /

nacit is max 3szor veszek fel

pulcsit többször veszek fel :)

ja is a mi termünk a 2.on van szóval nincs hideg bent


15L

2012. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én minden nap másik pólót veszek, egy nadrágot pedig maximum kétszer veszek egy héten fel.De nem egymást követő két napon.Pulcsit pedig szintén maximum kétszer de próbálom úgy összerakni a ruháimat, hogy ezeket se egymást követő két napon hordjam.Én is átöltözök itthon.


16/L

2012. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A pólókat naponta cserélgetem, de van hogy egy héten kétszer felveszem ugyanazt, de nem két egymást követő napon. (pl hétfőn és csütörtökön)

A nadrágokat ritkábban.


18/L

2012. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nadrágot nem nagyon szoktam 3-4 simán fel veszem. pólót naponta szoktam (ha nem izzadok bele akkor max 2x) 16f
2012. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én naponta cserélek pólót és nadrágot/szoknyát is.Hetente kétszer sosincs rajtam ugyanaz.A nadrágokat/szoknyákat nem mosom ki rögtön egy hordás után,hanem visszarakom a szekrénybe,a pólókat csak egyszer veszem fel,aztán megy a mosásba.
2012. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pólót naponta cserélem, a pulcsit és a nadrágot kb egy hétig hordom (kivéve persze ha valamitől koszos lesz), de ha nem lesz koszos/ nem izzadok bele simán hordom tovább is, főleg a pulcsit. 18/L
2012. szept. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hasonlóképp... pólót naponta cserélem farmert 2 vagy 3 alkalommal veszem fel, pulcsit általában 2, de előfordul hogy 3x is ha úgy jön ki és nem lesz koszos.

19/F

2012. szept. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!