Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem lenne túl k*rvás az...

Nem lenne túl k*rvás az iskolához?

Figyelt kérdés

Egy fehér csőtop farmerszoknyával (kicsit mini, de nem azért mert ilyen, hanem kicsit már kinőttem:D) és fehér magassarkú. hát nincs 10 centis sarka, max 4-5. hosszú lábaim vannak, magas vagyok, ezt szeretném kihangsúlyozni. bár nem vagyok egy nádszál, de ahogy fölpróbáltam tetszettem magamnak, de a barátnőm szerint k*rvás, és nem iskolába való. Szerintetek?

16/L



2012. szept. 4. 19:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hááát. leírás alapján lehet, hogy nem venném fel.. inkább nadrágot vegyél fel hozzá.
2012. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Iskolába? :) Menj csak ebben. Remélem úgy lejárat majd valami tanár a hülye barinőid előtt, hogy égsz majd, mint a rongy!
2012. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátnődnek van igaza.
2012. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Képet, így sajna nem tudjuk eldönteni szerintem. Leírás alapján lehet k urvás, de azért más lenne ha látnánk, mert szerintem még simán beleférhet :)
2012. szept. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

Bárcsak bevezetnék a kötelező egyenruhát....

Ez egy buliba való szerelés, nem iskolába. Ráadásul fél napig magassarkúban lenni 16 évesen iszonyat káros a lábnak és gerincnek. Nem számít hogy csak 4-5 cm.

2012. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

akkor talán ha húznék még rá egy rövidebb kardigánt?

képet nem tudok csinálni, de polyvore-on összeraktam kb pont ugyanilyen, csak a top fehér:

[link]

és talán a szoknya egy picivel hosszabb.

én nem vagyok olyan lány amúgy aki ilyeneket hord, de én ebben inkább csinosabbnak láttam magam mint k*rvásnak. 1 napra azért megpróbálhatnám, főleg ha még ilyen meleg van, ugye? :/ vagy tényleg ilyen vészes? hát már nem tudom mit csináljak...

2012. szept. 4. 19:41
 7/15 A kérdező kommentje:
na jó, inkább lebeszéltem róla magam :D de azért köszi a válaszokat.
2012. szept. 4. 19:41
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

Dehogyis k*rvás! Vedd fel bátran! Érdekes, hogy manapság mindenki lek*rvázza a csinos, szoknyát viselő lányokat, ahelyett, hogy inkább megdicsérnék őket, hogy milyen jól néznek ki! Nekem mindig is a nőies lányok jöttek be, mert szerintem egy nő legyen büszke arra, hogy nő, és ezt vállalja is fel (pl. azzal, hogy nem mindig nadrágot hord). Úgyhogy csak bátran, és az irigyekkel ne törődj! :-)

21/F

2012. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Biztos csini vagy benne, de inkább délután vedd fel ebben a kombinációban! Suliba mondjuk farival vedd fel! Mondjuk attól is függ, milyen suliba jársz.
2012. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem lenne az főkleg h 16éves vagy .énis mentem már csőtoppba meg elég minibe (mondjuk az rövidnaci volt :D)
2012. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!