Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem lenne túl k*rvás az...

Nem lenne túl k*rvás az iskolához?

Figyelt kérdés

Egy fehér csőtop farmerszoknyával (kicsit mini, de nem azért mert ilyen, hanem kicsit már kinőttem:D) és fehér magassarkú. hát nincs 10 centis sarka, max 4-5. hosszú lábaim vannak, magas vagyok, ezt szeretném kihangsúlyozni. bár nem vagyok egy nádszál, de ahogy fölpróbáltam tetszettem magamnak, de a barátnőm szerint k*rvás, és nem iskolába való. Szerintetek?

16/L



2012. szept. 4. 19:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azzal a toppal nincsen semmi baj,ha egy kardigánt húzol rá,akkor pláne de egyébként sem.A szoknya is jó,mert a mini rövidnadrágok azok nem p*csásak,persze,de a szoknya egyből...Érted...Én mivel utálom a magassarkút egy balerina cipőt/szandált vennék fel hozzá.
2012. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
vedd fel nyugodtan:)csini leszel benne
2012. szept. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
még buliba is k.rvás de ott végülis aza alényeg... iskolába felejtős ha nem akarsz céltábla lenni
2012. szept. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
szerintem a barátnődnek van igaza, és nem is illik egy 16 éveshez
2012. szept. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kardigánnal, magassarkú helyett babacipő vagy lapos szandál. Szerintem úgy már mást mutatna, mondjuk látom, z egyik fő pont a magassarkú, de ha az marad, akkor tényleg egy hosszúnadrágot inkább. :))
2012. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!