Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez még mennyire megy el...

Ez még mennyire megy el suliba? (kép)

Figyelt kérdés

Főleg a telitalpú a kérdéses,15éves vagyok és tudok benne járni:)Ez még okés suliba vagy már nem?Ha nem akkor milyen cipivel vegyem fel?Fekete balettal nem lenne túl 'ünneplős?'


ruha: [link]

cipi: [link]



2012. szept. 4. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
a ruha mellrésznél már elég gázos ,sztem a cipő túl magas de balaerina cipővel se lenne túl ünnepies :) amúgy jók :Dcsak nem suliba valók
2012. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Nos a ruha jó,nagyon.A cipő nekem már elég gázos,pedig nem vagyok maradi,egy balerinával jó lenne.
2012. szept. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Menjcsak :D valakinek fel kell dobni a fiúk napját. Én is bírom, ha néha néha picit ribancosabbak a lányok a suliba ;)
2012. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

A szoknya nagyon jó, elegáns, de szerintem pont ezért a felső nem igazán illik hozzá! Válassz a szoknyádhoz jobban illő, szebb felsőt, és akkor tutira nagyon jól fogsz kinézni!

3. válaszoló: megmondanád, hogy ebben a szerelésben te mit találsz r*bancosnak, mert nem igazán értem, hogy miről beszélsz? Szerinted a csinos, nőies megjelenés = r*bancos megjelenés???? Ez azért elég érdekes!

21/f

2012. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Sok. Sem a ruha, sem a cipő nem iskolába való. Suli után ha a szülők engedik akkor lehet, de suliba így el ne menj.
2012. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tabaki ***** válasza:
8%
Libaképzőbe ideális, csak az utcára ne menj vele...
2012. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
20 évesen is azt mondtam, hogy iskolába nem sminkelek, nem veszek fel szoknyát és nem hordok magassarkút. Teljesen kényelmesen elvoltam a magam farmeres, sportos megjelenésemmel. Légy mindig tiszta és legyen meg az összhangja a viseletednek. Az utolsó napokban leptem meg mindenkit magassarkúval, szoknyával, csini felsővel. Begyűjtöttem mindenkitől a méltó bókokat :) Igazából én lenéztem azokat, akik kiöltöztek arra, hogy tanuljanak és üljenek órákon át.
2012. szept. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így ahogy van szörnyű. Nem a cipővel van a gond, bár az is elég rosszul néz ki... (ronda minta, suliba egy kicsit magas, ronda forma...)

De a lényeg a felső. Abszolút nem illik a szoknyához, az kizárólag nadrággal néz ki jól. (vagy inkább sehogyse...)

2012. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat:)

Igazából tudom,hogy a felső meg a szoknya nem illik annyira össze,mivel a felső sportos a szoknya meg alkalmi,csak olyan 'szoknyás' kedvemben voltam:D

2012. szept. 4. 21:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elmegy suliba..Ennél durvábbakba is szoktak járni :d
2012. szept. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!