Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány nekem. Múlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány nekem. Múlt éve jött a suliba . Most 10-és én 12-es. Nagyon tetszik. Múlt évben annyi lehetőséget kaptam. Ott megy mellettem, egymásra is nézünk. Csak én olyan béna vagyok, nem szólítottam meg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:
19 évesen lehetnél már elég tökös, hogy odamenj egy 16-17 éveshez, és elhívd randizni :PP Azt kéne. Oda mész, bemutatkozol, beszélgetsz vele, vagy csak simán elhívod... Ha van szimpátia és nincs pasi, nyertél.
2012. aug. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, Egyébként 18 vagyok
2012. aug. 24. 08:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Oh akár csak a saját történetemet látnám, olvasnám. Menj oda hozzá, ne várj, mert aztán úgy jársz mint mi, 2006-ban ballagtunk el és jövőhónapban fogunk először találkozni. Bár lehet nem is baj ez, idősebbek lettünk, komolyodtunk stb. Menj oda hozzá, ha egyértelmű jeleket küld, mosolyog, néz, sűrűn jár az osztálytermed felé akkor nyert ügyed van. Magamból kiindulva én is így csináltam. :) De szerintem nem lesz gáz, tuti bejössz neki. :)
2012. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyszer eljött az osztálytermem felé.
2012. aug. 24. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!