Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nekem tetszik egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem tetszik egy lány, hogyan jelezzem felé azt, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
milyen szavakkal, vagy vagy jelzésekkel tudom ezt jelezni felé?
2012. aug. 16. 21:01
 1/5 ASOT ***** válasza:
ha férfi vagy odamész hozzá, és elhívod vagy meghívod valamire, persze köszönsz neki alap dolgok...aztán ha elmegy veled akkor nyert ügy
2012. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Jó a segged kell kóla? :D

Amúgy nem..hát bókolj neki. Mondd neki hogy szép volt ma. Meg hasonlók. Dicsérd. De fontos hogy ne legyél pióca, nem kell túlzásba vinni a szép szavakat :D.

2012. aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szemedből látni fogja ahoyg rá nézel.


én is igy buktam le...

2012. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell egy szó sem, elég a testbeszéd, hidd el, a lányok ebben nagyon okosak!

Nézz mélyen a szemébe, mosolyogj rá, érints meg, pl. ha vicceset mondott, hogy "Jajj, te milyen vicces vagy!", és fogd meg a felkarját, vagy a kézfejét. Ha leültük egymás mellé ne legyen köztetek 2 méter, mondjuk azért 5 cm ajánlott. :D Dicsérd meg a haját, ruháját, ha beszélgettek a tested és a lábfejed feléje nézzen, ne zárd össze a karjaidat.

2012. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szemkontaktus! Az mindig bejön.... Ha sokáig a szemedbe néz étdekled.... ;) Igaz a mondás, miszerint: ,, A szem, a lélek tükre'' ;)
2012. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!