Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én Skinhead vagyok és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én Skinhead vagyok és nagyon tetszik egy emós lány, nem tudom mit szeretnek az emósok, hogy tudnék a kedvére tenni hogy összejöjjünk? Pls normális tanácsokat?!

Figyelt kérdés
Párszor már találkoztunk baráti társaságban de ugye ott többen voltunk és valami folyamán elkezdtünk Igazság vagy bátorságot játszani és megcsókoltuk egymást eszméletlen jól csókol nos a lényeg az lenne hogy beleszerettem és mivel nem vagyok emós nem tudom miket szeretnek ebbe kéne segítség hogy mivel tudnék a kedvére tenni . Nem vagyok még igazán tapasztalt eddig 2-3 komolyabb kapcsoltatom volt . De én azt veszem észer hogy énis bejövök neki csak a korunk a gond ő 20 éves én meg 15 :// Normális válaszokat Köszöntem

2012. aug. 16. 01:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

rohadtul nem számít,hogy bohócnak öltözik,vagy akárminek.

ugyanúgy kell felcsípni egy bombázót és egy átlagost is.

2012. aug. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
Először komolyodj meg, aztán fűzhetsz idősebb csajokat.
2012. aug. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem elég komoly vagyok hozzá képest mert nem egy ismerősőm ,bajtársam mondja ezt de én ezzel úgy vagyok hogy nem a kor számít ha szeretjük egymást
2012. aug. 16. 01:57
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Vagdosd a kopasz fejedet pengével biztos tetszene neki
2012. aug. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%

bajtársam?


:D

2012. aug. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Előbb egy goth-ot fűzz meg, utána egy rockert, majd egy punkot. Ha végeztél jöhet a szendeszűz, és ha ő is megvolt, akkor tényleg készen állsz az emósra.
2012. aug. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hát ó kérdés nem tudom mit szeretnek az emósok. Én csak rosszat hallottam róluk eddig. Például hogy ők az érzelmeiket akarják kimutatni, és általában ez a szomorúság meg a világ gonoszságán való kétségbeesés. Szerintem ennél jóval többről szól, főleg ha 20 éves akkor a stílus szellemi részével is foglalkozik nem csak azzal hogy úgy öltözik mint egy bohóc :D Szóval ha valaki ért hozzá írja már le hogy az érvágáson túl miről szól a stílus.


Talán könnyebb dolgod lenne ha olyan jellemzőire mennél rá, ami neki egyedi, nem függ össze azzal hogy ő emós. Biztos van olyan téma amire különösen fogékony. Pl emós valaki és foglalkoztatja a politika és védi az állatokat, szóval ami nem az emó stílusból következik hanem csak úgy egyébként jellemző a lányra.


Szerintem a kor nem akadály, ha tényleg érett vagy. Persze nem is lehet téged összehasonlítani egy huszonéves fiúval, nekik már van rengeteg tapasztalatuk, ők már profibbak nálad. Meg eleve több mindent megtehetnek mint mi. Mégis ha a csaj férfiként tekint rád, nem gyerekként akkor semmi akadálya hogy felszedd, én is jóval érettebb vagyok a koromnál, testileg és szellemileg is, ezért 2-3 évves idősebb csajoknál is van esélyem.


Ja mit is akartam még írni... ja igen hogy mekkora jó lenne már megismerni egy skinhead csajt aki még szép is :D Lenne közös témánk az biztos :D kitartás bajtárs!

2012. aug. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Skinhead csajt...az agyam eldobom bazze xDD
2012. aug. 16. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%

Mivel az emósok gyakran magukba vannak fordulva és olyan pechesek hogy még is melléesnek, akkor teremts neki jó hangulatot. Cigány vicceket biztos szeretni fogja.


Pl.

A skinhead nagyban pörgeti a láncot, amikor meglátja a cigány, és megkérdi tőle:

- Mire vágsz fel?

Erre a skinhead:

- Apró darabokra!

2012. aug. 16. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Te büdös zsidóóóóóóó érzed ezt a gáz szagot ?? :D


7 edik kommentelő köszönöm a tippeket, a barátaim azt mondják meg énis úgy veszem észre hogy néha így néha úgy viszonyul hozzám

2012. aug. 16. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!