Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én Skinhead vagyok és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én Skinhead vagyok és nagyon tetszik egy emós lány, nem tudom mit szeretnek az emósok, hogy tudnék a kedvére tenni hogy összejöjjünk? Pls normális tanácsokat?!

Figyelt kérdés
Párszor már találkoztunk baráti társaságban de ugye ott többen voltunk és valami folyamán elkezdtünk Igazság vagy bátorságot játszani és megcsókoltuk egymást eszméletlen jól csókol nos a lényeg az lenne hogy beleszerettem és mivel nem vagyok emós nem tudom miket szeretnek ebbe kéne segítség hogy mivel tudnék a kedvére tenni . Nem vagyok még igazán tapasztalt eddig 2-3 komolyabb kapcsoltatom volt . De én azt veszem észer hogy énis bejövök neki csak a korunk a gond ő 20 éves én meg 15 :// Normális válaszokat Köszöntem

2012. aug. 16. 01:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
2012. aug. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
58%
Mondd neki hogy kölcsön adod a fésűd
2012. aug. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy emo vagy nem emo. Ezek ilyen bélyegek, tinis pozőrködéek, amiket az ember idővel kinő.


Az egyik baj, hogy ő lehet, hogy már jövőre kinövi, neked meg még van rá 10 éved. Sajnos ebben a korban 5 év elég sok, te egy minden szempontból gyerek vagy, ő pedig egy kezdő felnőtt. Akármilyen büszkén is hordod az egódat (valószínűsítem, ismerve a korosztályodat), ennek ellenére mégis egy gyerek vagy még. Ő pedig nem anyuka akar lenni hirtelen, hanem párkapcsolat kell neki.


A másik baj, hogy bár a skinhead-séget kinövöd, de a mögötte álló szélsőjobbos/neonáci (jellegű) alapvető politikai beállítottságod nem fog megváltozni. Tehát ha felnősz, öltönyös jobbikos leszel. Az emo viszont inkább a hippi mozgalom felől nőtt ki legalábbis a mondanivalója egy részét tekintve (béke, szeretet), ami meg baloldali eszmerendszert jelent a háttérben, akármilyen befordulós mázzal is öntik le. Ő tehát jó eséllyel baloldali vagy liberális jellegű, de max középkonzervatív lesz. Ezt most azért írom le, mert bárki bárhogy ágál ellene, egy hosszútávú kapcsolatban a nézetrendszerek eltérősége bizony gondot okoz.

2012. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
21%
15 éves és skinhead.gondolom baromi sokat tudhatsz a dologról amit "képviselsz".semmilyen csaj helyében nem állnék le egy ilyen undorító féreggel.
2012. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
35%

"15 éves és skinhead.gondolom baromi sokat tudhatsz a dologról amit "képviselsz".semmilyen csaj helyében nem állnék le egy ilyen undorító féreggel."


Talán ismered a srácot? Nem? Akkor miért ítélkezel felette? Így te se leszel jobb, sőt..


Egyébként ne az apró jelekre figyelj, hanem az egyértelmű dolgokra. Hidd el, én már megütöttem így a bokám. Sok sikert testvér!


14/88

2012. aug. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Te büdös zsidóóóóóó érzed ezt a gáz szagot ?? :D "

igen,valószínűleg tényleg nagyon igazságtalanul ítélkeztem.

2012. aug. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező te egy fogyatékos vagy, 15 éves létedre.
2012. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
7 edik kommentelő nagyon szépen köszönöm a tippeidet sikerült összejöttünk :) 14/88
2012. aug. 23. 16:16
 19/19 anonim ***** válasza:
Tart majd 2 hétig, végső esetben 2 hónap, majd csekkolj ide vissza és lepődj meg igazam lett ;)
2012. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!