Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyen nadrágot és...

Hol lehet ilyen nadrágot és ruhát kapni?

Figyelt kérdés

sziasztok:) érdekelne hogy ezeket a ruha darabokat (vagy hasonlóakat) hol lehet kapni. A 2-at a kantárosat kínaiban néztem ott nagy volt rám és a farmer anyaga iszonyat 'tömör volt', 'nehéz volt'. Másik kantárosat láttam newyorkerben de ott 10 ezer volt annyit meg nem szánok rá. nektek tetszenek ezek a ruha darabok? ötletek?:)

[link]

www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__uj-kerdes

16L


2012. szept. 6. 16:05
 1/3 A kérdező kommentje:
hoppá a másik linket elrontottam: [link]
2012. szept. 6. 16:07
 2/3 anonim válasza:

cuki:) próbáld meg használt ruha boltban. lehet teljesen jó minőségű és márkás cuccokat is kapni, és az a jó benne, hogy amit ott veszel, az biztos nem jön szembe veled az utcán :) a hátránya az, hogy kicsit többet kell keresgélned mire megtalálod, amit szeretnél.

ha pesti vagy, nézz be a Háda-ba, vagy pl a blaha lujza tér-uránia környékén a kisebb turikba.

én egyszer jól kifogtam, és 180 forintért vettem egy H&M-es pulóvert, azóta is az a kedvencem.

2012. szept. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi ment a zöld kéz..:D bementem én is egyszer de kb ami jól nézett ki v. tetszett nekem túl nagy volt és persze kisebb méret nem volt:'D
2012. szept. 7. 23:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!