Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » MIÉRT NÉZ LE ENGEM A CSAJ? 16F

MIÉRT NÉZ LE ENGEM A CSAJ? 16F

Figyelt kérdés

Lenéz engem,nem köszön nekem egy nagyon szép divatos lány és nem tudom,hogy azért mert nemvagyok a legdivatosabb?

Nem vagyok egy szerencsétlen és azért,mert nem vagyok annyira kigyurva meg minden nem kéne lenézni. Azt hiszi,hogy ő nagyobb nálam és hogy előrébb jár a divatban vagy nemtudom.

Most komolyan ennyire fontos manapság a nőknek az hogy mit veszünk fel,hogy rám se néz nehogy észrevegyem vagy mi?


2012. szept. 3. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért gondolod hogy lenéz?

Én sem köszönök pasiknak akiket nem ismerek, és rájuk sem nézek ha nem muszáj, miért tenném?

2012. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
8 évig az osztálytársam volt.
2012. szept. 3. 16:39
 3/8 A kérdező kommentje:
7.be smároltunk is azóta nem is találkoztam vele
2012. szept. 3. 16:39
 4/8 anonim ***** válasza:
azóta hány év telet el ?? mert ha akár 5 is megváltozhattál és lehet h nem ismer meg ..ha meg igen akkor egy paraszt.
2012. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ő most éli a kis álomvilágát, mint a legtöbb 16 éves lány. Szégyenlős a csók miatt, így inkább közönséges módon nem vesz rólad tudomást. Hagyd, had élje a kis tökéletes életét.


Amúgy remélem arra rájöttél, hogy ha ennyire nem érdekled, abban a bizonyos csókban semmi érzelem nem volt. Akkor örült, nagy kislány lehetett egy kicsit. Egy régi szerelmét csak úgy nem felejti el az ember.


Az utolsó kérdésre: Nem. A NŐKnek nem az a fontos, hogy a legdrágább, legdivatosabb ruhákba öltözködj, a mai kis "cuksíí" tinip*csáknál ez már kizáró ok.

2012. szept. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, hogy sokszor az ember a baráti köre miatt "néz le" másokat. Lehet, hogy bejössz neki, de úgy érzi, hogy ettől veszítene a nívójából a barátai előtt, ha leállna egy "ilyennel" (ne vedd sértésnek, ezt az ilyen beképzeltek gondolják).


Figyelj, sajnos én is ilyen voltam. Olyanokkal barátkoztam, akik beképzeltek voltak meg gazdagok stb, pedig mi nem voltunk azok, de én szerettem volna közéjük tartozni, és volt, hogy egy srác tetszett, én is neki, de féltem, mit mondanának a többiek, hogy egy ilyennel állok le. Azóta sok víz lefolyt a Dunán, már megszakadt ezekkel az iskolai barátokkal a kapcsolatom, és mit ad Isten, egy olyan valakivel vagyok együtt, akinél slamposabbat nem is ismerek. :DDD

2012. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és 24 éves nő vagyok már... :DD
2012. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem amugy köztünk nemvolt semmi vagyis lehet,hogy akkor volt de nekem amugyse jönnek be az ilyenek.Na:D
2012. szept. 3. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!