Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyum szerintem nagyon régiese...

Anyum szerintem nagyon régiesen öltözködik. Miért zavar ez engem?

Figyelt kérdés
A többi anyuka nem ilyen, nem vesz új dolgokat, tanga nem szőrteleníti a hónalját van egy kis hasa is pedig csak 41 éves:S és ez nekem gáz...
2008. okt. 29. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hmm...az én anyum nagyon fiatalos(37 éves), és szőrtelenít, kozmetikushoz jár meg ilyenek

de ha olyan lenne, mint a te anyud, akkor se zavarna, mer szeretem és kész.

jah meg ha ennyire zavar, akkor üljetek le és beszéljétek meg a problémát. amúgy hány éves vagy?

2008. okt. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán zavar (ami azért nem túl normális), akkor tényleg komoylan beszélj vele, de szerintem nem kéne. Vegyél neki apróságokat, borotvát, egyéb ahhoz kapcsolódó holmikat, aminek hiánya téged zavar, esetleg beutalót kozmetikushoz. Finoman célozgass, próbáld rávezetni. Esetleg mesélj neki arról, hogy egy barátnőd anyukája az új frizurájával teljesen megújította a házasságát, vagy ilyesmi. Ösztönzést érezzen, ne azt, hogy szégyelled őt. :D
2008. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen gondom, úgy kezdtem el az egészet, hogy szülinapjára vagy ilyesmi, szép kis pulcsikat, felsőket vettem, aztán kezdtem a saját sminkkészletemet feltölteni, megmutattam mindig neki hogy mit vettem, mondtam neki hogy biztos jól állna, ki is próbálta, és így ment tovább, aztán most már néha jobban néz ki mint én ,és több felsője van:P
2008. okt. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!