Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért néznek le engem, amiért...

Miért néznek le engem, amiért turikból szerzem a ruháimat?

Figyelt kérdés
Régebben én is kínaiban vásároltam, de szerencsére már csak turikból veszek ruhákat, mert nem hogy milliószor jobban néz ki, és ráadásul szembe se jön veled az utcán, pár ezer forintból jó pár darabot tudok venni. A barátnőm pedig megkérdezte múltkor, hogy honnan vettem a felsőmet, és azóta teljesen lenéz emiatt.. Nem értem miért csinálja ezt, attól még hogy ő a New Yorkerből vásárol tízezerért pár ruhát, én meg nem, attól még szerintem nem kéne ezt csinálnia, mégsem tudok még csak beszélni se vele, lehet, hogy a sok plázapics*nak köszönhető, akikkel egy osztályban vagyunk? :\
2012. máj. 10. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:

az ilyen nem barátnő, egyrészt.


másrészt én közöltem volna vele, hogy nekem van stílusom, és nem kell a 10.000ftos ruhákat megvennem, hogy divatosnak tűnjek


amúgy az én szekrényem 3/4-e is a turiból van

2012. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel nem kell foglalkozni! Számtalan ruhadarabomat turkálóban vettem... sokszor jobb a minőségük mint az egyéb puccos boltokban lévőknek.. és én is azt szeretem benne h ha valamit meg akarok venni de rendes boltokban nem találom vagy csak több ezer forintért itt pár száz forintért megtalálom... ha esetleg kellemetlennek érzed hogy ott vásárolsz mondj valami bolt nevet, vagy szimplán annyit h nem tudom anyukámtól kaptam stb... de egyébként meg tényleg nem kell velük foglalkozni.. ha ilyenért nem áll veled szóba, akkor nem volt igazi barát.. nem a ruha teszi az embert főként nem egy barátságot !
2012. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Büszke vagyok rá, hogy turikból vásárolok, és sokkal jobban szeretem is az egészet, de így szinte senkivel sem tudok beszélgetni, mert mindenki az ilyen drága boltokból vásárol, és eléggé rossz így, de én inkább felvállalom magamat.
2012. máj. 10. 19:01
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Én is turiban vásárolok. Legközelebb ha kérdezi mond azt h anyudtól kaptad és nem tudod honnan van. Vagy ha márkás akkor mond azt a boltot. Vagy mond azt egy cuki kis butikban a nem tudom hol. A lényeg az ha tudod h ilyen sznob ne hagy támadási felületet magadon.


Nem szégyen turiból vásárolni én nagyon szeretek oda járni de van olyan osztálytársam akinek nem mondom meg h honnan van csak azoknak akik közel állnak hozzám és tudom h ők is ott vásárolnak.

2012. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem minden ruhám turiból van és nem szégyellem azok a ruhák is jók és némelyik márkás is!
2012. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meg turiból, New Yorkerből és kínaiból vásárolok.

Angol turiban nagyon jó nadrágok vannak, amik végre rendesen ülnek a fenekemen (nem mint a kínaiak) és nem drágák (mint a márkaüzletek nadrágjai). Én sajnos sajnálok 6000-7000 vagy még több ezreket kiadni egy gatyára, nem is tudom megengedni magamnak. A jó turikban (én Hádába járok) szinte vadiúj márkás cuccokat lehet lelni, Zara, Amisu, New Look, GAP, Bershka és még másféle cuccokat vásároltam már ott, szinte semmi hibával, és olcsón. Újan és drágán csak cipőket szoktam venni, arra inkább spórolok, de egy jó cipő kitart elég sok ideig, és az egyik legfontosabb ruhadarabnak tartom. Ruhákhoz lehet, hogy sok pénz kell, de stílust nem lehet venni! :) Nagyon basic és egyszerű darabokból lehet stílusos outfiteket varázsolni. Ne érdekeljen a többi p.csa, találd meg a saját stílusod, és ha ezt sikerül kevés pénzből felépíteni, akkor mondhatod, hogy egy praktikus és okos csajszi vagy! :)

2012. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
NE foglalkozz vele.Most különben is kezd újra fellendülni a turkálás ugyh ne aggódj.Amerre én lakom,még a pénzes lányok is járnak turkálóba,nincs ezen semi szégyelni való.Nekem is van pár turkálós ruhám és több dícséretet kapok rájuk,mint amiket butikban vettem.Ha vki kérdezi hol vettem és büszkén vállalom,hogy turkálóban.Szerencsére az én barátnőim is hasonló állásponton vannak,sőt ők is vásárolnak turiban,ugyhogy nekem nm kell szégyenkeznem.Egyébként meg könnyű úgy stílusosnak lenni ha van vnkinek több10ezer forintja márkás ruhákra, ahoz kell igazi tehetség,hogy olcsó ruhákban is jól nézzünk ki.És szerencsére ez nm lehetetlen. ;)
2012. máj. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az ilyen nem barátnő ..

Én mindig a barátnőimmel megyek turizni :)

2012. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

legjobb a turkáló.

nos..

én vettem 2010 novemberében talán.. ( de az biztos, hogy 2010 volt) egy szürke csőnacit a turiban. még a mai napig jó, egy kis lyuk sincs rajta, a térdénél picit kikopott, meg sajnos már pici lett, de semmi baja nem volt.

bementem a bnőm javaslatára a NYer be, vettem egy lila csőnadrágot szintén, talán..januárba. azóta anya 2x is megvalta, pedig egy hónapba 2 max 3x volt rajtam..

ennyit érnek azok a szarok.

2012. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 BloodRed válasza:
ne érdekeljen..ha megnézed a New Yorker cuccok 100%-a kínai,bele van írva :) semmi különbség nincs
2012. dec. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!