Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők, férfiak (de leginkább az...

Nők, férfiak (de leginkább az utóbbiak) véleményére vagyok kíváncsi! Szerintetek csinos a platform cipő?

Figyelt kérdés
(Persze úgy értem, ha valaki tud is benne járni és nem olyan lakkbőr izé, mint a szexboltok kirakataiban van. :D)

2012. aug. 30. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Gyűlölöm.

21/F

2012. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

aaaaa iszonyat szexi, főleg ha szép hosszú lábai vannak az illetőnek aki hordja, nameg kb ha ilyen anyagból van a külseje az már csak a hab a tortán :DD

[link]

19F

2012. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Második: ez bársonyszerű anyag lenne, ami így tetszik? :) Nagyon csini ez a topánka. Szóval stílusban kb az ilyesmi jön be? És mi a helyzet a színes, virágos és mindenféle mintázatokkal?
2012. aug. 30. 21:46
 4/4 anonim válasza:

Második vagyok!

A virágos is bejön legalábbis nekem,de szerintem a színesebb darabok pl. kék, lila inkább az ahhoz színben passzoló elegáns estélyihez/alkalmi ruhához menne szerintem...

2012. aug. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!