Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan javítanátok ki ezt az...

Hogyan javítanátok ki ezt az övet? DIY feladat!

Figyelt kérdés

Vásároltam egy nagyon menő övecskét, de törött a csatja. (fából van)

500 Ft volt, tehát gondoltam ne, vesztek vele sokat.

neked eddig nem sok ötletem van, hátha itt valaki ötletesebb, találékonyabb nálam.

Képet itt találtok:

[link]



2012. aug. 22. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Megragasztani, másik csatot venni rá?
2012. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Vegyél barna fa festéket, vagy barna alkoholos filcet és az eltérő részeket fesd be vele barnára. A kutyának nem fog feltűnni, hogy nem e direkt ilyen volt eredetileg.
2012. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
itt az a probléma, hogy a öv becsatoló része le van törve. Így nem lehet becsatolni. tehát nem tudok felvenni, mert maga a csatt nem használható a letört, hiányzó darabka miatt. Ezt szeretném pótolni valamivel. Első körben süthető gyurmára gondoltam.
2012. aug. 22. 15:33
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és a hiányzó darab nincs meg. tehát simán visszaragasztani nem tudom. Így vettem a Party 22 -ben a Jászai-n.
2012. aug. 22. 15:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt az övcsatot már kár szerintem javítgatni. A húzóerő hatására úgyis szétmenne újra.


Inkább cseréld le a teljes csatot. Én mindenképp egy masszív, de nem túl vastag anyagú textilszalaggal eldolgoznám a gyöngyöv két végét. Szépen, ügyesen rá lehet varrni. És újjabb kis szalagot rávarnnni a végére, ráfűzni az övcsatot és újra levarrni.

Pl. ilyenre gondoltam, ilyet elég sok helyen kapni:

[link]


De övcsat nélkül is megoldhatod, akkor simán varrjál a végekre néhány pár nagyobb méretű francia kapcsot (olyan mint a melltartókon).

2012. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam, igaz ez elég nagy meló:) Első körben megpróbálom az általam kigondolt süthető gyurmás kiegészítést. Majd veszek valami jó erős ragasztót. A GYurma kemény tudd lenni, és nem törik .
2012. aug. 22. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs ötletem, de nagyon szép!! *.*
2012. aug. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi.:) Szerintem is. azért szeretném megjavítani:) Muszáj hordanom.
2012. aug. 23. 17:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!