Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hamvasszőke a hajam, és...

Hamvasszőke a hajam, és szeretném lenöveszteni, eredetire. De az elég nagy feladat, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

csak várj:)

nem tudom milyen az eredeti hajszíned, de ha barna akkor szerintem megpróbálkozhatsz egy árnyalattal sötétebb festékkel mint amilyenre most be van festve és így tovább, fokozatosan. Mert úgy tudom festék festéket nem világosít, de sötétíteni lehet festékkel.

remélem tudtam segíteni!

2008. dec. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan szőkés barna.De úgy igazán nem tudom, mert 7 éve vagyok szőke és 14 évesen kezdtem. Gondoltam a szinezőre is de azt nem ismerem igazán.
2008. dec. 26. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha havonta fested sötétebbre,de az macerás,na meg roncsol is.Az én szőkére festett hajam egy hónap után mindig ledobta a sötétebb színű festéket.
2008. dec. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

juniusban befestettem a hajam szökére, az eredeti hajszinm sötétszöke

aztán utána nemfestettem, lenött kb 5 centit, és-> nem nézett ki durván, sokan megdicsérték a "stilusos lenövésem" és ez nem vicc:D a fodrászom elég ügyes, ugyhogy ráfestette a festett részre a hajam eredeti szinét, ugyhogy most festett eredeti szinü a hajam:D

2008. dec. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!