Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gáz egy iskolai feladat...

Nagyon gáz egy iskolai feladat miatt szoliba menni és ott végezni a kutatómunkát?

Figyelt kérdés

Nyári iskolában kaptam egy olyan feladatot, hogy be kell mutatnom a szolárium hatásait. Én szeretném jól megcsinálni a bemutatóm, így arra gondoltam, hogy bemegyek egy szoláriumba és az ott dolgozót kikérdezem, így kapva reális képet a dolgokról. Szerintetek ez nem lenne ciki, vagy nem idegesítené az ott dolgozó nőt, hogy a munkaidejében ilyenekkel zavarom?

18f



2012. júl. 1. 13:09
 1/7 Mia_may ***** válasza:
Minden féleképpen kérdezd meg a hölgyet , hogy nem-e zavarná , vagy esetleg munka idő után egy félórás interjúra nem maradna ?:)
2012. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolod,hogy az ott dolgozó, többnyire agyatlan plázacica tudja a választ???? Jobban jársz, ha a netről kiírod sztem.
2012. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak nem zavarom majd őket annyira, mindig látom, hogy az üzlet előtt dohányoznak gondolom az ott dolgozók.

Nekem a szolárium mellett szóló érvekkel kell bemutatnom, az interneten meg mindenhol negatívakat írnak. Plázacica ha már másban, talán ebben tud érdemben mondani valamit.

2012. júl. 1. 13:35
 4/7 Lara86 válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem rossz ötlet! Ahova én járok szolizni, ott nagyon kedvesek és segítőkészek a lányok. Tuti, hogy nem zavarod őket és értenek is hozzá. Ott kezdtem el szolizni és mindig jó tanácsokkal láttak el, hogy hogyan legyek szép barna anélkül, hogy leégjek...
2012. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én nem barnulni szeretnék, azért remélem így is olyan kedvesek :)

Meg szabad kérdeznem, hogy hol van ez a szolárium?

2012. júl. 8. 22:18
 6/7 Lara86 válasza:
Bocsánat, hogy csak most írok! Szerintem az nem baj... :D Budaörsön. Jársz arra?
2012. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Még tart szerencsére, már majdnem el is feledkeztem róla :S

Én Bp-n lakok, Budaörs nincs olyan messze, neked esetleg van egy szolárium szalonod? :)

2012. júl. 19. 16:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!