Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért utálnak, diszkriminálnak...

Miért utálnak, diszkriminálnak, csak azért, mert rocker vagyok?

Figyelt kérdés
Most ne menjünk bele, hogy miért vagyok az, mióta az eszemet tudom, rockernek vallom magamat, nekem ez öltözködésben is megnyilvánul, de már annyira unom, hogy ilyen láthatóan éreztetik velem, hogy ki nem állhatnak, meg valami bunkó, őrült állatnak tartanak, csak mert a médiában ezt látták/látják! Állandóan beszólnak, mosolyognak ha rám néznek, pedig nem is öltözködöm kihívóan vagy túl "férfiasan". Közösségben rögtön megítélnek, nem egyszer lepődtek már meg rajta, hogy pl nem drogozok. Meg nem cigizek, komolyan miért ilyenek, miért hiszik ezt? Az utcában már felnőtt emberek is úgy néznek rám, mintha szörny lennék, meg úgy is viselkednek velem. Öregek, gyerekek meg hadd ne mondjam. Miért utáljátok a rockereket emberek? Van még valaki, akiben szintén megfogalmazódtak hasonló gondolatok? Nem törődnék én velük, de hát azért nekem is vannak érzéseim, miért ne lennének? :(
2012. aug. 22. 05:27
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
0%

Szakadt vagyok, rocker vagyok.

A drakulage.cik járatják le az ócska tremolo pengetős black "metal" zenéjükkel az egészet meg ezzel a homokos bödömmel.

Tudom mi a metal: Akela, Pantera, Kreator, Death, Régi Pokolgép, régi Metallica.

Tudom a mi a rock'n'roll: Motörhead és AC/DC.

2012. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Fejezd be Joe itt a másik pocskondiázását.

Evilkiller: köszönöm a válaszod, végre valaki aki normális, nem ilyen "ki ha nem én"-ember.

amúgy Joe még valamit: a rockerség nem ilyeneken múlik, hogy ki hogy néz ki. gondolkodáson is rengeteg múlik!

az, hogy most te itt leszól mindenkit, köztük engem is, szíved joga, de normálisan is meglehet mondani ha valami nem tetszik. fogadd már el könyörgöm, hogy van aki mást hallgat, van még ezer és ezer más banda akik hasonló stílusba zenélni. amúgy meg a Skandináv országokban rengeteg nagyon jó és tehetséges banda van, sajnállak, hogy az ő zenéjükre nem vagy "vevő".

2012. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Evilkiller ***** válasza:

Redneck Joe:

Te pont az a fajta ember vagy, amit az első hozzászólásomban írtam a kérdezőnek!

Ahogy te öltözöl, meg amilyen zenéket te hallgatsz, szerinted azt kellene minden normális embernek, mert a többi b...is, meg miegymás!

Attól, hogy te nem vagy olyan, még a full fekete, láncos, kihúzott szemű, kifestett körmű emberek is rockerek, ha szeretik a rock zenét, és rockernek érzik magukat!

Sőt, aki nem egy szakadt csöves, hanem öltönyben, nyakkendőben, meg lakkos cipőben jár, az is lehet ugyanolyan rocker!

Sajnállak, hogy ilyen diszkriminatív vagy, mert egy szűk körön kívül ezt kevesen tolerálják!

2012. aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Úgy látom tényleg sokan még a rockerséget is máshogy gondoljuk, nincs ezzel gond, nem vagyunk egyformák. Én inkább maradok a "jobb" fajtából, mert attól még ember vagyok, ugye. Köszönöm a válaszaitokat, és igen, múlt hónapban voltam én is Angliában és valóban azt vettem észre, hogy le sem sz@rnak. Nem csak feketében szoktam járni, de igen közel áll hozzám ez a szín, mi vele a baj? Nem ezen múlik, hogy ki milyen szinten rocker. Szeretem a Maident, sőt imádom, szóval ez jó pont volt Joe válaszadónál. Egyébként 18 éves vagyok, lány.
2012. aug. 22. 19:29
 15/28 anonim ***** válasza:

Evilkiller: találó a neved :)

igazad van, legalábbis szerintem, de kár bármit is írni én úgy gondolom, mert mindenki más, mindenki máshogy látja a dolgokat. van aki ezt el tudja fogadni és van aki nem.

2012. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Evilkiller ***** válasza:

K8:

Én abszolút az élni, és élni hagyni típusú ember vagyok, ha valaki beszól, simán el tudom engedni a fülem mellett, csak akkor megyek neki valakinek, ha ő is tettlegességgel próbálkozik!

Egyébként a finnek nagyon jók, van érzékük a zenéhez! :)

2012. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Evilkiller: teljesen egyetértek veled, és igen a finnekre gondoltam amikor a Skandinávokat emlegettem :)

Élni és élni hagyni: nos én is így vagyok ezzel.

2012. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Evilkiller ***** válasza:
Sonata egyik nagy kedvencem, egy álom, élőben hallgatni Tony-t! :)
2012. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Evilkiller

van ízlésed meg kell vallani :D

2012. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Evilkiller ***** válasza:

Elég már a bókokból! XD

Hacsak nem vagy Miskolc közeli lány, mert akkor priviben folytathatod! ^^

2012. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!