Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj hogy nem szeretem a...

Baj hogy nem szeretem a sportcipőket, és állandóan magassarkúban vagy balerinában járok? 15/L

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 15:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

háát a 4-6 centi határeset. :) de jobb, mint ha 14 centis platformban szaladgálnál egész nap :)


de mindenképpen ajánlom (mint ahogy az előbb is írtam) hogy kezd el sportcipőt hordani, hogy hozzászokj, mert egész életben nem hordhatsz magassarkút. először csak kis időre vedd fel, aztán másnap 10 perccel több és így tovább. :) biztos nehéz lesz, de egy idő után hozzászoksz majd :)


16/L

2012. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm igazad van amúgy vicces a fordított helyzet, más a magassarkúval van úgy hogy szép lassan egyre többet, én meg a sportcipővel...
2012. aug. 12. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!