Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj hogy nem szeretem a...

Baj hogy nem szeretem a sportcipőket, és állandóan magassarkúban vagy balerinában járok? 15/L

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem, egészségesebb. De kérdésedben ott figyel az egyre nagyobb érdeklödés a nőiesebb cuccok iránt, szóval hamarosan lesz a repertoárodban magassarkú is.
2012. aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem baj, bár azt tudni kell, hogy a lábadnak a magassarkú nem kimondottan tesz jót, szép, divatos, de ortopédusok nagyon elítélik, mivel teljesen természetellenes pózban van a lábad, kalapácsujj is a rendszeresen magassarkút hordó nők közül kerül ki.
2012. aug. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Visszavonom, félreolvastam. Úgy értettem sportcipőben jársz és nem szereted a magassarkút.
2012. aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
épp fordítva, sportcipőt csak tesióra alatt vagyok képes elviselni, egyébként 5 pár magassarkúm van.
2012. aug. 12. 16:17
 5/12 anonim ***** válasza:

Hatalmas nagy probléma, nem is értem, hogy mehetsz így emberek közé...


Most úgy őszintén, miért lenne gond ?

2012. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mert vannak akik furcsállják hogy mér nem a kényelmes deszkás cipőket hordom, de szerintem se nem kényelemesek se nem szépek. A magassarkúkban nem tipegek, tudok bennük rendesen közlekedni, futni a busz után stb...
2012. aug. 12. 16:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok. Ők azt furcsállják, hogy te magassarkúban járkálsz, te meg azt, hogy ők deszkáscipőkben. Ilyen a világ, senkinek nem lehet megfelelni. Mondjuk elég gyerekes dolog ezért megszólni a másikat, de majd kinövitek.
2012. aug. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

tényleg nem valami egészséges a magassarkú mindennapi hordása... valahogy így áll benne az ember lába: [link]


amúgy milyen magas a sarkuk? az sem mindegy :) ha nem nagyon magas, és nem túl vékony, akkor nem vészes. állítólag a 3-4 cm egészséges (azok a cipők meg rondák:D). próbáld a sportcipőhöz szoktatni a lábad! :)


16/L

2012. aug. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem baj. de ne hordj mindennap magassarkut. az egyik kolleginam 13 eves kora ota mindennap magassarkuba jart (-.-), most 27 eves, gerincproblemai vannak jo par eve, fajnak a labai.
2012. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
4-6 centiseket hordok,nagyon kényelmes, viszont fél óra sportcipő után ordítani tudnék, mert fáj benne a lábam, és bumfordinak tartom
2012. aug. 12. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!