Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit gondoltok azokrol a...

Ti mit gondoltok azokrol a csajokrol, akik utcara is csak magassarkuban jarnak? (18-24 evesek)

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 14:43
1 2
 1/11 intrepid ***** válasza:
14%
Az anyjuk cipője még nagy nekik, de az apjuk f**** már kicsi.
2012. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én is csak magassarkúba járok kivéve nyáron akkor inkább papucsok ilyenekben akkor kevesebbet hordok magassarkút és nem hinném h ez baj lenne 19 vagyok
2012. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
aztán én honnan tudjam, hogy az illető csak és kizárólag magassarkúban mászkál? :)
2012. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha kényelmes, szeretnek benne lenni akkor miért ne? Ez nem elítélendő... Nem gondolok a dologról semmit, én is nagyon szeretem a magassarkú cipőket, bár nem minden nap az van rajtam, de heti 1-2 alkalommal kb.

A magassarkú csinos, nőies, kiemel a lábakat, a feneket, az egész alakot, magabiztosabb tőle egy nő.

2012. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Nem igazán érdekel. Nem az én dolgom, nem az én lábam fáj tőle, nem nekem lesz csontkinövésem 30évesen, és nem az én vádlim fáj, ha sportcipőt húzok edzésen. Innentől kezdve mit szóljak hozzá? :D

De van egy ismerősöm, aki a hegyekbe, túrázni is csak tűsarkúban volt hajlandó... hát szerintem az már beteges. De én baromi jót röhögök az ilyeneken. Meg a másik kategória, aki nem tud benne menni. Hát legalább szórakoztató. :D

2012. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
20 vagyok, és mindenhova platformos magassarkúban járok. mindezt azért mert összvissz 163 centi vagyok
2012. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Utcára is? Miért, hol hordják, a lakásban?:D Amúgy, ha tud benne járni, miért ne? Engem is mindig megdicsérnek, ha magassarkúban vagyok, sokkal nőiesebb.
2012. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
5 cm-ig oké, de afölött nevetségessé válik, mert senki nem tud normálisan járni benne. Csak ők gondolják ezt. Persze engem aztán nem zavar. 165 cm vagyok, de megvagyok lapos sarkúban is, a szépség szerencsére nem ezen múlik.
2012. aug. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"5 cm-ig oké, de afölött nevetségessé válik, mert senki nem tud normálisan járni benne."


Ezt te se gondolhattad komolyan................

2012. aug. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy magassarkú pont 5 cm-től kezdődik, sőt... mondjuk egy 9-10 cm az amit magassarkúnak mondanék.

Aminek van némi sarka az törpesarkú.

Egyébként pedig lehet benne járni, akármilyen hihetetlen számodra.

2012. aug. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!