Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Falunapon magassarkúban?

Falunapon magassarkúban?

Figyelt kérdés
Most volt falunap nálunk. Ilyen füves részen volt tartva(volt ahol jarda volt, de inkabb csak fu). Az egyik csaj pedig ugy ki volt oltozve, hogy azt nem lehetett nem eszrevenni. Fekete magassarku volt rajta, fekete tapados nadrag, fekete ing barna ovvel es barna kiegeszitok. Normalis dolog ez? Minek oltozik ilyen helyre ennyire ki?
2012. jún. 11. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
hát az tetszik neki, és ha tudott benne menni a fűben, miért ne? különben az is lehet, hogy alapvetően nem is oda készült. jó példa: voltam már én is úgy, hogy színházból bementünk a mekibe. nagyon kiöltözve.
2012. jún. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egyébként is ilyen az öltözködési stílusa, ám legyen.
2012. jún. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én a barna-fekete kombón akadtam volna inkább ki. Lehet, csinos akart lenni valami miatt. Száraz időben végülis mindegy, de eső után biztos belesüllyednék a sárba magassarkúban. Aztán lehet, ő csak ilyet hord, nincs neki lapos, mittudomén, ezer oka lehetett.
2012. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ívy1 ***** válasza:
Én is hasonlóban mentem volna,miért baj ha valaki csinos akár falunapon is,ment volna szabadidő nadrágban meg sport cipőben?
2012. jún. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmi gond vele, vagyunk néhányan, akik nőiesen öltözve érezzük jól magunkat! Aki hozzá van szokva, annak valószínűleg nem kényelmetlen még a magassarkú sem, akkor pedig miért ne? :) Persze mondjuk hegymászáshoz hülyeség lenne, de egy füves részen simán lehet magassarkúban menni.


Inkább az nem semmi, amikor valaki a legkisebb kirándulásra (sima erdei sétaút) is kizárólag bakancsban, túracuccal megy, mert jaj milyen nehéz túra... én meg magassarkúban leelőzöm :)

2012. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!