Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Utálom a tömegdivatot! Mit...

Utálom a tömegdivatot! Mit hordjak, ami nem jön szembe velem az utcán minden 2. lány? 16/L

Figyelt kérdés
A stílusom nőies, és szeretem az 50-es, 60-as évek divatját.
2012. aug. 8. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megoldás: turkálók. Szuper cuccokat tudsz összeszedni pár száz forintért. Garantáltan nem jönnek szembe. Ha egy-két helyre gyakrabban jársz az eladók akár el is teszik az új áruból azokat, amik passzolnak a stílusodhoz.
2012. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne... én kerestem is turkálókat, de csak igényteleneket találtam, tele undorító ruhákkal, hol lehet jókat találni?
2012. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok és debreceni. Itt tudok 3-4 klassz turit.
2012. aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

"A stílusom nőies, és szeretem az 50-es, 60-as évek divatját." Ezzel meg is oldódott a probléma! Ha így öltözködsz, akkor biztosan nem fog veled hasonló szembejönni. Hordj szoknyákat/egyberuhákat és máris egyedi és különleges leszel!

21/f

2012. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nézz körül anyukád vagy a nagyid régi ruhái között, ha még megvannak. Én is beszereztem mamától 2 inget és egy dzsekit, amiről senki nem mondaná meg, hogy már 40 éves! :) Vagy pedig vegyél egyszerű ruhadarabokat, és alakítsd kedved szerint! Én pl. az egyik elszakadt farmeromat levágtam sortnak és szegecseket tettem bele. De ugyanúgy akármit kihozhatsz belőle, youtube-on találsz videókat, hogy hogyan tehetsz egyedivé egy ruhadarabot. Remélem, segítettem! 17/L
2012. aug. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3-as,debrecenben melyikekre gondolsz?:) én is az vagyok,érdekelne :)
2012. aug. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló: engem érdekelne, hogy hol tudsz Debrecenben jó turikat. Én már egy csomó helyen körülnéztem, de csak 1 hely volt, ahol tényleg igazán jó cuccokat találtam. Előző voltam.
2012. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is a turikat tudom ajánlani:)

Mióta turizok olyan szuper, egyedi, jó minőségű ruháim vannak, mint még soha

2012. aug. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2012. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akárhol tudsz vásárolni, akármit felvehetsz, a lényeg, hogy tedd bele magad, éld ki a kreativitásod, máshogy párosíts ruhadarabokat, mint ami standardnak látszik, merj kiegészítőket használni, játssz a színekkel!

Turkálókat én is ajánlom!

2012. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!