Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nőies pasikat vagy a férfias...

A nőies pasikat vagy a férfias pasikat szeretitek? (csak lányoknak)

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 15:42
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
33%

Külsőre a férfias pasikat, belsőleg meg ne legyen túl férfias.

Nekem ez a véleményem.

Akik belsőleg teljesen férfiasak, azok durvák, és túl kemények, szóval azért legyen egy határa ennek az egésznek, persze ne legyen teljesen lágy.

Külsőre meg ne úgy öltözzön, mint egy bu*i, meg mint egy lány, ne legyen hosszú a haja. Legyen rajta szőr persze mértékkel azért...stb.stb.


28/N

2012. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
61%

külsőre és belsőre a nőies pasikra szavazok


hogy miért?


sok éves tapasztalatom szerint a nőies pasikkal lehet inkább hosszú távon kapcsolatot kialakítani, a macsóknak csak arra az "öt percre" kellünk és szedik fel az újabb áldozatot.

2012. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
19%
22. akkor nőies pasinak csinálj családot:D tuti jó apa lesz tényleg. a tipikus pocakos, szőrös férfiak érnek el valamit a család terén. és miért? mert nem a külsőséggel foglalkozik, hanem azzal, hogy éljen...
2012. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
32%
Keveritek a szezont a fazonnal... A macsó nem egyenlő a férfiassággal!! Ezek szerint a férfiasság fogalmával nincsenek tisztában sokan.
2012. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Nekem volt nőies és van férfias pasim, hát mindkettő mellett szenvedtem/szenvedek eleget:(

De ha választani kell, akkor férfiasra szavaznék.


A nőiessel az a baj, hogy bár nem egy költeményt írt hozzám, valamint zongorakísérettel szerelmes dalokat énekelt nekem, és ugyanazokat a nyálas dalokat imádta, amiket én...hisztis is volt, ami nem túl férfias és ha kitört rajta a hiszti, akkor a földhöz csapkodta a mobilját meg beverte az ablakot, meg leverte a visszapillantót és majdnem beverte a képemet...

Ugyanakkor odáig volt értem, állandóan dícsérte a külsőmet, egyszerűen királynőnek éreztem magam mellette.


Most van egy férfias pasim, aki állandóan eltekeri a rádiót másik csatornára, amikor végre nagy ritkán olyan szám megy ami nekem is tetszik, az általa hallgatott számoktól meg 2 perc után kong az agyam, valamint rezzenéstelen arccal képes kifejteni nekem, hogy ne aggódjak a külsőm miatt, átlagos vagyok épp mint ő, ezért összeillünk, a jó nőkkel se lenne neki jobb...És ilyenkor nem érti, hogy miért nem hatásos a biztatása. És emellett meg van róla győződve, hogy tök jó a kapcsolatunk. Mindegy, mert feleségül mentem hozzá és az egész esküvőből a legszebb pillanat az volt, amikor kiléptem elé menyasszonyi ruhában és a vőfély kérdéseire nem tudott válaszolni a könnyeitől, úgy megdöbbent tőlem...aztán persze a legnagyobb dícséret amit kaptam tőle, az volt, hogy szép volt a ruhád...Úgy érzem magam mellette, mintha két különböző faj volnánk, akik két teljesen különböző nyelvet beszélnek...De nem tehetek róla, imádom.

2012. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
24%
Egyértelműen férfias! Külsőre és belsőre egyaránt! Ha nőies pasim lenne, már majdnem olyan lenne, mintha az egyik barátnőmmel járnék...
2012. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
32%
Aki szőrtelen barátot akar, dobja ki magát a kukába.
2012. aug. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
34%
Így van, pontozzatok le. Éljenek a metroszexuális férgek.
2012. aug. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
58%
nekem is szőrtelen a pasim
2012. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
17%
A lányos fiúkra szavazok. :DD 17/L
2012. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!