Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » FIÚK! Nektek tetszenek ezek a...

FIÚK! Nektek tetszenek ezek a szoknyák? Vagy már azt sem szeretitek, ha egy csajon szoknya van?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. júl. 25. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszik ha egy csajon szoknya van
2012. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon jók! Az első különösen tetszik, olyan kis vidám, fiatalos, bájos! :-) A második is jó, bár azt én inkább alkalmakra tudom elképzelni (z.B.: színház).

Jó lenne, ha több lány hordaná ezt az igazán nőies ruhadarabot (meg persze az egyberuhát is)! A nadrágot hiába akarják nőiesre szabni, az attól még férfias ruhadarab marad szerintem. (Persze ez csak egy vélemény, tudom, nem sokan gondolják ezt így, de szerintem ez az igazság.)

Te is kedveled a nőiesebb ruhadarabokat?

21/f

2012. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy imádom!:) és imádok nőiesen öltözködni!
2012. júl. 25. 23:17
 4/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóakkal :)

15/F

Sokat hordjál szoknyát :)

2012. júl. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

De jó ezt hallani kedves kérdező! Örülök, hogy vannak ilyen jó ízlésű, csinos, nőies lányok is, mint te! :-)

21/f

2012. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
én nagyon szeretem ha egy lányon szoknya van sokkal jobban néz ki vele
2012. júl. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Lány vagyok de mindkettő nagyon tetszik, illetve a 2. jobban tetszene valami nyárias színben, korall vagy türkiz vagy almazöld.... de egy színes pl. csőtoppal ezt is el tudom képzelni magamon.

Az 1.-t csak azért nem venném fel mert nem vagyok sajnos ennyire vékony hogy ilyen minit hordjak.

2012. júl. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én olyan szoknyájú ruhát vettem, mint a második képen lévő....hát...oda voltak érte a pasik:):):) észrevételeim alapján minden pasinak bejön a szoknya....:):):) ez a két fajta meg szinte tuti!:)

viseld bátran!

23L

2012. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5%
Bocs kérdező, nekem nem tetszenek az ilyen szoknyák. A szoknyák tetszenek, de sokkal sokkal szebbed a kb. térdig vagy még az alá érő szoknyák vagy akár egyberuhák. Nem vagyok maradi, de ez sztem sokkal szebb.
2012. júl. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!:)
2012. júl. 26. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!