Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik szoknyahossz az ideális...

Melyik szoknyahossz az ideálisabb nekem?

Figyelt kérdés

Nagyon alacsony vagyok. Ehhez állítólag a térdig (térd felett) érő szoknya a legideálisabb. De ha a tükörbe nézek olyan furcsa, valahogy a hosszabb jobbnak tűnik. És mégsem.

Itt egy nagyon borzasztóan megszerkesztett kép mindkét szoknyahosszal, de még így képpel sem tudok dönteni. Szerintetek? Melyik nem nyom össze vagy melyikkel tűnhetek kevésbé törpének?

[link]

Köszönöm!

(Tudom, ronda a lábam.)



2012. júl. 21. 01:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Hosszabb
2012. júl. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem a rövidebb jobban áll, a hosszúval kicsit öregasszonyos. Bár attól függ, hány éves vagy..
2012. júl. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A rövidebb szerintem jobban áll, de egyik sem ronda. :) De hordj magassarkút, az formálja a lábad és magasabbnak is tűnsz :)
2012. júl. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül mindkettő boprzalmas. Valami fiatalosabb szoknyád nincs? Meg az a beállás...Vegyél fel nyugodtan csini rövid szoknyát, hozzá szép felsőt, és HÚZD KI MAGAD!
2012. júl. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
rövidebb, de szerintem egy combközépig érő még ideálosabb lenne
2012. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rövidebb
2012. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

sztem szép ez a szoknya:) a mintája is tetszik.egyáltalán nem öreges sztem mint ahogy egyik válaszoló írta.

a rövidebb jobban áll.csak ne fekete felsővel vedd fel,hanem olyannal ami visszaköszön a szoknyán.pl drappos árnyalatok,piros...

2012. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rövidebb csinibb. Semmi baj a lábaddal, csak a tartásod borzasztó.
2012. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor ha jól értem a rövidebb kapott több szavazatot. :)

A kép magamnak készült, nem szándékoztam mutogatni, úgyhogy nem figyeltem sem a cipőre, sem a tartásomra, sem a felsőre. :) Csak aztán nem tudtam dönteni.

Magas sarkúban sajnos nem nagyon tudok járni, a telitalpú cipő, amit azért vettem, hogy legyen valami nőies cipőm -ha már elkezdtem szoknyát hordani-, kényelmetlen. :( De majd igyekszem megoldani, ez a balerina szörnyű. De legalább kényelmes. :)

2012. júl. 21. 13:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!