Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik szoknyahoss...

Szerintetek melyik szoknyahossz áll a legjobban ( láb szempontjából )? Képpel!

Figyelt kérdés

Első, második, harmadik vagy negyedik? Ha egyik se az is válasz! Köszi előre is!

Link: [link]


2011. júl. 1. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Én a rövidebbre tippelek, de nem biztos ám, hogy itt a szoknya hosszát kéne figyelembe venned! Inkább más fazont válassz a lábad formájához illőt! Én harangalakú, és térdig érőt választanék a helyedben.
2011. júl. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Szerintem ezek közül egyik se túl nyerő....inkább olyat vegyél,ami pont a térded alatt végződik egy hangyányival:)

2011. júl. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya a szoknya, a lábaid viszont szépek, úgyhogy ne takargasd térd alatt érő fazonnal, ahogy előttem javasolták. Ezek közül a hosszúságok közül a 3.-on kívül mind ok sztem.
2011. júl. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Én azt mondom, hogy egy magasabb derekú ceruza szoknya csodákra képes ;)

én a helyedben egy olyan szoknyát választanék, ami fekete kb a térdemig ér és magasított derék!!

Ez az a darab ami minden nőnek kéne, hogy legyen a szekrényébe, tényleg csodákra képes! :)

2011. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem konkrétan a magas derekú ceruzaszoknya brutál rosszul áll, és láttam utcán is olyat akinek nem kellett volna erőltetnie...

Képpel kapcsolatban: a szoknya nem megfelelő szabású, így a hosszt is nehéz megállapítani, mert minden szabáshoz más hossz illik, de a lábad vékony szóval nem lőhetsz mellé sem a röviddel, sem a térd felett érővel. A hosszabb már a testalkat egyéb arányaitól függ, nem lábaktól.

2011. júl. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 10:47-el teljesen egyet értek.

Nem értem, miért kéne térdig, meg az alatt érő szoknyát hordania, szerintem nagyon idétlenül néznek ki azok...

Hossz szempontjából az utolsó, de tényleg válassz másik fazont.

2011. júl. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megfogadom a tanácsokat :)
2011. júl. 1. 23:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!