Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti nem unjátok rohattul,...

Ti nem unjátok rohattul, ezeket a h*lye NEON színeket?

Figyelt kérdés

Én személy szerint hányok!:S


És ti?


14/L



2012. júl. 31. 14:50
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocs, kicsit hibásan írtam meg a kérdést! :) *rohadtul
2012. júl. 31. 14:51
 2/16 anonim ***** válasza:

én nem.

szeretem :D

2012. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én eddig csak cigányokon láttam, úgyhogy eszembe nem jutna venni ilyet.
2012. júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Még várom a véleményeket! :D
2012. júl. 31. 14:56
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem unom, csak alapból nem tetszik. Vannak olyan lányok, akik úgy veszik fel ezeket a ruhadarabokat, mintha jól állna nekik, ám ez nem így van, szerintem ezek a ruhák csak a karcsú lányoknak áll jól, és olyanoknak akiknek barna a bőre.

Pl ez jó.: [link]

Ez viszont baszottul nem: [link]

Szóval igazából nincs bajom vele, csak hogy némelyik ember olyan ízlésficamos, úgy válogatja össze, hogy nem is passzol egymáshoz az alsó-felső, és még csak tisztában sincs a korlátaival, hogy mit vehet fel és mit nem

2012. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
én régebben is felvettem neonszínű cuccokat (ugye mikor még nem volt divat). amióta ez a sok majom hordja, azóta nem akarom felvenni. pedig a neonzöld nadrágomat nagyon szeretem :(
2012. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem,nem unom.

De felvenni sem veszek fel ilyeneket.

2012. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem szeretem, hogy ízléstelenül hordják. Ettől függetlenül túlságosan is elterjedt, pedig kevesen tudják jól viselni. A hétvégén láttam: 2 méterre állt egymástól egy 40-es nő neon-pink és fekete csíkos felsőben, mellette meg kb. 13-14 évesen ugyabban a felsőben, csak a pink helyett neon-narancssárga volt. Szóval mindenki hordja. Nekem kicsit szemet sértő, dehát teljesen más a stílusom.


Ami vicces amúgy, hogy múltkor ültem a vonaton és két vasutas nézte a síneket, egyiken sárga másikon zöld neonmellény volt, leszálltam a vonatról és két barátnő pont ezekben a neonszínekben pompázott :D Úgyhogy én vasutasoknak hívom az ilyeneket :D


Ettől függetlenül én már láttam jó összeállításban is, csak hát nem itthon, hanem a neten, divatblogon. Sajnos :(

2012. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem csak azzal van bajom, hogy mindenki felveszi, pedig csak a barna bőrön mutat jól. hullafehérkéken elég vicces.:D egyébként én is hullafehérke vagyok, így nem is hordom
2012. júl. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
én kb sz*rok rá..
2012. júl. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!