Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak a magyar nők...

Miért hordanak a magyar nők százai ilyen közönséges színeket, kur. Vás, gagyi cuccokat?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Idióta műzöld, rikító türkiz, csibesárga, neonpink... Ttrópusi virágok, állatfejek, zebra és tigrisminta egy cuccon. Mindenhol strasszok, flitterek, béna angol feliratok arannyal nyomva.


Ez másnak is undorító? Miért nem lehet csak egy kicsit ízlésesebben, visszafogottabban?


Őszintén érdekel, hogy mit gondol amikor ezt felveszi.


2010. aug. 11. 11:08
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
57%
mert ki akarnak tünni a tömegből :) én mondjuk nem hordok ilyeneket!
2010. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
27%
én pont az ellentétje vagyok, hál' istennek! :) bőpóló, bőgatya, tornacipő :D
2010. aug. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
92%
èn sem hordok ilyeneket, de nagyon sokan szuperul össze tudják vállogatni. Külföldön élek és itt is a fiatalaok ilyet hordanak. Ami nekem sokkal ellenségesebb hogy itt rengetegen feketében járnak. Fiatalok is. Rettentö negatív.
2010. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem a 2. meg alulról a 3. felső tetszik, ezekkel pl nem tudom mi a gond:)

én általában föld színeket hordok, vagy piros, sötétkék, szürke, néha fehér.

De neon zöld meg csibe sárga cuccokat én sem veszek fel, az hogy állatminta van rajta szerintem nem baj..ha nem villog :)

2010. aug. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
64%
ugyan én is feketét hordok többnyire de nem tudom mi ebben a baj:) utolsó vtam
2010. aug. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
54%

Egy-két egyszerűbb innen nem rossz, azt hittem rosszabbakra gondoltál. :D Vannak hasonlóak, de 2szer több izé van rajta, mint ezeken.

20/L

2010. aug. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Jaj kérdező, a szívemből szóltál...!

Tényleg rengetegen hordják ezeket a sz*rokat, a kedvencem amikor még csak nem is előnyös...90 kg-s csaj felvesz egy latex cicanacit olyan sárga csipketoppal, amit linkeltél, alatt fekete melltartó:D Hát váááááh:D

Sokan trendinek akarnak látszani a minél csillogósabb és feliratosabb cuccaikban, de sikerül pont az ellenkező hatást elérni vele, teljesen "útszéli" lesz a látvány. És azt, akinek saját egyedi stílusa van, épp az ilyen csajok nézik le...

2010. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
74%

Én imádom a feketét.

Egy csomó ruhám van ilyen színben.

2010. aug. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
20%
mert olcsó. kínaiban a legtöbb cucc ilyen, aztán onnan így tudnak alegtöbben (kivétel persze van) felöltözni
2010. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom mi a bajod az alulról 3.--ikkal, szerintem az jól néz ki. A többit nem húznám fel.


Én is jobban szeretem az elegáns ruhákat. De van egy-két feltűnő színű felsőm, de azok nem extrémek, csak csinosak.

2010. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!