Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak a magyar nők...

Miért hordanak a magyar nők százai ilyen közönséges színeket, kur. Vás, gagyi cuccokat?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Idióta műzöld, rikító türkiz, csibesárga, neonpink... Ttrópusi virágok, állatfejek, zebra és tigrisminta egy cuccon. Mindenhol strasszok, flitterek, béna angol feliratok arannyal nyomva.


Ez másnak is undorító? Miért nem lehet csak egy kicsit ízlésesebben, visszafogottabban?


Őszintén érdekel, hogy mit gondol amikor ezt felveszi.


2010. aug. 11. 11:08
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
73%
pff... nekem egyis se jön be -_-"
2010. aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
63%

Alulról a 3. felső kimondottan tetszik, semmi közönségest nem látok benne.

Ezek sokkal gézosabb bakik:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Illetve a tucat répanaci+converse/supra/deszkáscipő összeállítás miért jobb??? Főleg egy vaskosabb lányon nem izléses egy répanadrág és mennyien hordják ... [link]

2010. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik se tetszik, nem hordok ilyen ruhákat, de őszintén szólva egyáltalán nem tud érdekelni, hogy ki mit vesz fel. Ha nekik ez tetszik, akkor hordják, engem nem zavar, magukat égetik a szememben. Másrészről, aki ilyeneket fel vesz, annak kb az esze is ugyanannyi, de hát ők tudják. Am meg attól színes a világ, hogy mindenki úgy öltözködik, ahogy akar és neki tetszik.
2010. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Nem az én stilusom, de szerintem semmi baj nincs vele, mindenkinek azt hord amit akar...:D;)

Én inkább szürkét és lilát hordok és a tornacipő nálam alap xD És az én póloimon is szoktak felíratok lenni ami a "stilusomat jelképezi" (vote for love, peace stb :$ezvan) De figy :D Nem kell felháborodni, hogy ki milyen ruhát vesz fel. Nem mindig az a jó amit te annak tartasz és fordítva :D Ha nm tetszik nézz másfele :D:D:D xD

2010. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
uhf bocsi a hibákért xd
2010. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem azért hordanak, mert az értelmükkel vagy szorgalmukkal, vagy szépségükkel nem tudnak kitűnni. Úgyhogy marad a ruházat.
2010. aug. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
55%
attól hogy tenem veszel fel ilyeneket attol nem rosszak de te biztos ku.va vagy ugy hogy fogd be
2010. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:

azért hordanak ilyet mert ezek a ruhák csak a vékony lányokon állnak jól.és mint tudjuk több a kövér dagadt csaj mint a vékony és örülnek h ilyet hordanak.

hát nem?most h nézne ki ahol itt ott kiflittyenne a háj.

2010. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
A flitterekkel semmi9 baj,ha normálisan hordod őket. A többi meg ízlésficam,ennyi.
2010. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Mindenhol ezt látni?

HOL???

Én BPen élek,de örülnék basszus,ha a lányok 20%a így öltözködne és nem a leggings,tunika,nagytáska hármast követve mindenféle ízlés nélkül.

2010. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!