Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak a magyar nők...

Miért hordanak a magyar nők százai ilyen közönséges színeket, kur. Vás, gagyi cuccokat?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Idióta műzöld, rikító türkiz, csibesárga, neonpink... Ttrópusi virágok, állatfejek, zebra és tigrisminta egy cuccon. Mindenhol strasszok, flitterek, béna angol feliratok arannyal nyomva.


Ez másnak is undorító? Miért nem lehet csak egy kicsit ízlésesebben, visszafogottabban?


Őszintén érdekel, hogy mit gondol amikor ezt felveszi.


2010. aug. 11. 11:08
1 2 3 4
 21/40 OliaTIRA ***** válasza:
35%
az 1so vel es a 3madikal mi a bajod?
2010. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
73%

Fúj, szerintem is undorító. Tiszta putris...

A pasztell, vagy világos színek sokkal szebbek és ízlésesebbek

17/L

2010. aug. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem azért, mert ez a divat!!! Pár országban jártam már, de ennyi egyenemberrel még sehol sem találkoztam.Elnézést mindenkitől aki a trendet követi! A fekete színnel nem tudom mi a baj. Én imádom!:))
2010. aug. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem inkább az a baj, hogy sokan nem az alkatukn ak megfelelően öltözködnek, illetve össze nem illő cuccokat kombinálnak. Az élénk színekkel véleményem szerint nincsen baj, csak tudni kell viselni, illetve más, semlegesebb színnel kombinálni, hogy ne nézzen ki az illető paradicsommadárnak. Én hordok élénkebb színű cuccokat is (de nem neonszíneket!), általában felsőket, amit feketével vagy farmerrel kombinálok, mivel pl. a pasztell- és földszínek nekem nem állnak jól, úgy nézek ki bennük, mint egy vizihulla. Ami még komoly gondot jelent manapság, az a ruhához illő fehérnemű kiválasztása. Szörnyen néz ki a csipőnadrágból kilógó tanga, a nyakba felhúzott melltartó, ami hátul kilóg a felsőből, az elszineződött szilikonpántok és a csőtoppok alatt viselt pántos melltartók, főleg, ha ráadásul csipkés is a pánt...
2010. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
89%
Én sokáig a Mayo Chixben vásároltam anno. Akkor még szép ízléses ruhák voltak ott, de most valami katasztrófa. Ezüst az arannyal, csipke meg csilli villi kövek, piros felsőn sárga írás. Hát ez a baj, hogy az üzletekben is egyre idétlenebbek a ruhák. Alig lehet kifogni valami normálisat.
2010. aug. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
hát ezt én sem értem pedig nő vagyok ...:S Én nem hordok ilyeneket. De viszont a linkek közül a 2-es az tetszik és olyan nekem is van mint az 5-s képen csak fehérbe és bulikba fel szoktam venni.DE hétköznapokban nem használok ilyen ruhákat
2010. aug. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
73%
mert azthiszik, hogy ettől majd lesz stílusuk. :'D
2010. aug. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
64%

Ez neked a feltűnő? Egy türkiz szín? Ez nem extrém, EZ az extrém:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. aug. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
59%
nem azér de te mennyi idős is vagy kérdező,60??amúgy meg volt köztük 3 kapásból ami nem k*rvás..egyáltalán nem az..de a kesztyűvel am egyetértek..
2010. aug. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
68%
utocsó előttinek a haj meg ilyenek valóban feltűnő,de viszont sajátos stílusú és én egyáltalán nem vagyok ilyen és nem is leszek de ez ha nekik tetszik mértne viselhetnék?amúgy meg úgy szép a világ h különbözik mindenki mindenkitől..vagy tán te is h*tler vagy??
2010. aug. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!