Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak a magyar nők...

Miért hordanak a magyar nők százai ilyen közönséges színeket, kur. Vás, gagyi cuccokat?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Idióta műzöld, rikító türkiz, csibesárga, neonpink... Ttrópusi virágok, állatfejek, zebra és tigrisminta egy cuccon. Mindenhol strasszok, flitterek, béna angol feliratok arannyal nyomva.


Ez másnak is undorító? Miért nem lehet csak egy kicsit ízlésesebben, visszafogottabban?


Őszintén érdekel, hogy mit gondol amikor ezt felveszi.


2010. aug. 11. 11:08
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
0%

ja meg azért hordanak ilyt, mert a kínaiba ilyet lehet kapni, undorító gagyikat olcsón.


De én ott is kiválasztom az ízlésest:)

2010. aug. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
26%

Így is van. A kínaiban tömkelegével vannak ilyen cuccok. Aztán, akinél a jó ízlés hiányzik...

Mert egyébként, egy butikban nagyon szép, ízléses ruhákat kap az ember, esetenként nem is olyan drágán.

Ez a kínaival ugyanígy van, de van, hogy nehéz átlátni a neon-flitter-csillogóműkő rengetegen.

2010. aug. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
74%
De csajok az a vicc, hogy nem csak a kínaiban veszik ezt olcsóért...A Mayo Chixben és az Amnesiában kb. minden ruha ilyen stílusú csak méregdrágán, és megveszik... [link] ez is hogy néz ki?? És nem 2 fillér!
2010. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
92%

Ezek közül van jónéhány, ami tényleg túlzás, de egyébként én szeretem az élénk színű, feltűnő cuccokat, a feliratosakat is, a straszosakat is. Egyébként meg pl sima feketéből is lehet közönséges ruhákat csinálni, például az a fekete nagyon mini szoknya.

Szeretem a miniszoknyát, de azt az igazán minit (amiből jó hogy a fenék nem lóg ki... habár már arra is láttam példát hogy kilógott) semmi pénzért nem venném fel. Ez most csak példa volt, nem akarok felsorolni mindent. Igazából az első apuccsal nem lenne baj, csak láttam nem egyszer olyat, hogy hasonlóakat felhúznak mondjuk zöld pics@gatyához, meg lila köldökig kivágott felsőhöz, arany táskával, és szivárványszínű kiegészítőkkel. Na az ilyen is undorító.

2010. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
*papuccsal (12:14)
2010. aug. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
52%
hát...szerintem elég géz ha egy lány bő cuccokat hord tornacipővel.az olyan igénytelen rokkeres főleg ha fekete...:S
2010. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
62%

szerintem ezek elég qrvásak. DE. Azt észrevettem, hogy az igazán stílusos és szép dolgok baromi drágák nálunk. Szerintem ez azért van, mert itt nincs rá igény. Amit tömegcikknek el lehet adni az nyilván jobban megtérül, több fogy, olcsóbban lehet adni. Ennek ellenére, szerintem azért lehet kevés pénzből is nagyon nőiesen öltözködni és stílusosan csak nem könnyű, mert a lotyós cuccokkal vannak tele az üzletek. Fiú vagyok, de nekem nem jön be egy hivalkodóan felöltözött nő, lehet ,hogy megbámulom ha jó nő :) de maga a stílus nagyon nem tetszik.

22f

2010. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
ma 12-08-nak az a ruha aztán igazán lotyós XD
2010. aug. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

Utolsó: 12:08-as vagyok, direkt azért linkeltem, mint "jó példát":D

Szerintem azért lehet olcsón tűrhető / jó cuccokat kapni (én pl. mindig kapok...) csak sokan úgy vannak vele, hogy ha már vesznek valamit, az csillogjon, legyen színes, feliratos...minél feltűnőbb.

2010. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Felülről és alulról is a 3.-ak jók szerintem, többit nem venném fel.Márkás ruhaboltok is teli vannak rikító színű ruhákkal, nem csak a kínai.
2010. aug. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!