Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz, ha már 1-1,5...

Szerintetek gáz, ha már 1-1,5 éve ugyan olyan ruákba járok?

Figyelt kérdés
Persze, azért veszek havonta 1-2 felsőt, vagy 3 havonta egy nacit. De vannak olyan dolgaim amik régebb óta megvannak.. Ez gáz?

2012. júl. 19. 19:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
59%
Azért a "kussolj" elég erős...
2012. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
én kérek elnézést. :DDD
2012. júl. 21. 00:28
 13/24 anonim ***** válasza:
44%
Egy elkényeztetett kislánynak, akinek ez a legnagyobb problémája, kijár a "kussolj" szerintem.
2012. júl. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
na jó, engem ti ne hívjatok elkényeztettnek, oké? rohadt módon nem tudjátok miken mentem keresztül és azt se tudhatjátok, hogy nekem ez a legnagyobb problémám vagy sem. hát nem ez a legnagyobb, csak kiváncsi voltam 1-2 véleményre. de bunkozzatok nyugodtan, és ítéljetek el.. ;)
2012. júl. 21. 18:41
 15/24 anonim ***** válasza:
63%
Kicsim, az összes elkényeztetett kislány ezzel a "nem tudjátok min mentem keresztül" szöveggel jön. Attól tartok, ha még mindig foglalkozol azzal, ciki-e, ha havonta csak több ezer fortintot költesz ruhákra, bizony még nem éltél át akkora szenvedést, hogy elhagyjuk az "elkényeztetett kislány" jelzőt. Gondolj csak bele például abba, hogy az a pénz, amit te kevesellsz rongyokra, másnak egy kincs lenne arra, hogy etesse a gyerekeit.
2012. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
És akkor másnak jobb lesz, ha nem veszi meg hvonta azt az 1-2 felsőt? Persze, van aki nem teheti meg, van aki meg igen. És akkor miért ne tenné?
2012. júl. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

elhagyott apám, meghalt a legjobb barátom.. de ez már több éve.. na mindegy.. biztos én vagyok hibás ez miatt. csak megkérdeztem a véleményeteket..

a ruhába van az örömöm.. más a cigibe meg az alkoholba leli ezt meg.. én a divatba.

de nem baj.lepereg. :DDD

2012. júl. 21. 21:22
 18/24 anonim ***** válasza:
63%

Sajnálom a veszteségeid... Vagy várj, nem. Mindenkinek vannak, csak nem mindenki "menőzik" vele, hogy huuu ettől most ő mekkora erős, mindent kibíró ember lesz, ő most már megérdemli a tiszteletet. Érted? MINDENKI átélt szörnyű dolgokat. Te ettől nem leszel több senkitől.


És igen, lehetne jobb másnak. Úgy látom, megtehetné, hogy jótékonykodjon, és akkor más nem halna éhen. Ha mindenki törődne egy kicsit mással is önmagán kívül, a világ sokkal szebb hely lenne.

2012. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
ha te mondod..
2012. júl. 21. 21:55
 20/24 anonim ***** válasza:

Ha van például 5000-10000 Ft-om, amivel azt csinálok, amit akarok, azt én is magamra illetve a szeretteimre költeném. Én is egy önző, elkényeztetett *** vagyok.

Ajj, nem értem, nem értem...


Hogy ON legyek végre, nem gáz, nekem is van pár éves ruhám, de nem látszik rajta, még mindig tetszik, hát hordom.

2012. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!