Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Balhéznátok azért, mert egy...

Balhéznátok azért, mert egy barátnőtök ugyan olyan ruhát vesz, mint nektek van?

Figyelt kérdés
vagy fazonra olyan de más a szine
2012. jún. 12. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bocs deee...ennél vannak fontosabb dogok is az életemben, aki ezen balhézik annak üzenem, hogy nöjjön fel!
2012. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem balhéznék ezért, engem nem zavar.
2012. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én azért furcsállnám, mert fiú vagyok, de sajnos ennek ellenére még előfordulhat, hogy ugyanolyat (legalábbis hasonlót) vesz fel.
2012. jún. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én tudnám hogy tetszik neki a ruhám. :
2012. jún. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
opsz!! lemaradt :)
2012. jún. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok ezért utálva.
2012. jún. 12. 15:26
 7/12 Mendus ***** válasza:

Ha tényleg a barátnőm, akkor miért zavarna? :)

Mi barátnőmmel van, hogy ugyanolyan cuccokat veszünk, de azért megbeszéljük előtte, és azért megkérdezzük egymástól, hogy szabad-e :)

Én például múltkor el is kísértem abba a boltba, ahol vettem a ruhát, amit végül ő is megakart venni :)

Szóval barátok között ilyenen nincs sértődés!

2012. jún. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Dehogy... Elmúltam már 8 éves.
2012. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Erről mindig az jut eszembe, amikor egy barátnőmmel a gyöngyös boltban nézelődtünk és ugyanolyan virágmotívumot szúrtunk ki medál gyanánt. A drága meg vagy hússzor megkérdezte, hogy "de tényleg nem baj, hogy ugyanolyan?" :D Ha bármi más cuccot vett volna, ami olyan mint az enyém (ruha, cipő, akármi) sem zavarna, mivel:

1) nem gyerekeskedünk, hogy úúútánozóóó majooom!

2) nincs két egyforma ember, ezért ugyanolyan ruhában is másképp néznénk ki.

3) ne a nagyon egyedi ruhájával akarjon már valaki kitűnni a tömegből!

2012. jún. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
régen nálunk is ez volt, pedig ha volt valami ugyan olyan ruhánk, akkor is teljesen másképp hordtuk, teljesen más a stílusunk. én sose értettem miért kell ezt ennyire felfújni, ha vettem valamit, és kiderült neki is van, lehetett más színben is vagy akármi, hetekig ment a durci, pedig tényleg legjobb barátnők vagyunk. aztán egyszercsak elegem volt már, és kiakadtam, hogy had vegyek már olyan ruhát amilyen tetszik, nem mindenki őt akarja "másolni", meg ilyesmi...azóta valahogy már nincs balhé... szerintem mindenképp mondd neki, hogy ez igazságtalanság, és semmi értelme..
2012. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!