Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Balhéznátok azért, mert egy...

Balhéznátok azért, mert egy barátnőtök ugyan olyan ruhát vesz, mint nektek van?

Figyelt kérdés
vagy fazonra olyan de más a szine
2012. jún. 12. 14:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Még tavasszal vettem magamnak egy nagyon csini ruhát. Amint meglátta a barátnőm azonnal megtetszett neki. Pár hét múlva mentünk vásárolni és vett ugyanolyan ruhát. Egyáltalán nem zavart, miért ne csak kértem, hogy akkor ne vegye fel mikor én felveszem. Hétvégén éppen buli volt. Még mikor próbálta a ruhát akkor mondtam neki, hogy én hétvégén ezt a ruhát veszem fel, kérem, hogy ne vegye fel. Mondta jólvan, persze. Erre mikor megyünk a buliba beálít ugyanabban a ruhában, mint amilyenben én voltam. Hát kicsit rosszul éreztem magam, nem azért mert egyforma a ruhánk, hanem mert direkt szóltam neki, hogy ne vegye fel, és hazudott. Ez esett rosszul.
2012. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Dehogy balhéznék,kinőttem már ebből.Nagy valószínűséggel úgyse vesszük fel egyszerre,ha meg mégis tuti jót röhögnénk.Velem is előfordult már ilyen,hogy egy barátnőmmel egymástól függetlenül ugyan azt a felsőt vettük meg,de annyira más az alakunk,a stílusunk,a kiegészítők és a többi ruha amikkel hordjuk,hogy a világon senkinek nem tűnt fel rajtunk kívül.


22/L

2012. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!