Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek fogok kelleni ilyen...

Kinek fogok kelleni ilyen alacsony lányként?

Figyelt kérdés
14 évesen 161(!!) cm vagyok... Én emiatt már tükörbe sem merek nézni. Azt mondják, jó a testem(van mellem meg fenekem), de mégis kinek fogok kelleni ilyen alacsonyan? Egyáltalán fogok még nőni? Apukám 185 cm, anyukám 163. Nagyon aggódom, mert így rendkívül csúnyának látom magam.

2012. júl. 8. 21:54
1 2 3 4 5
 41/47 anonim válasza:
mellesleg, kmolyan nagyobbnak kell lennie fiúnak, különben nem is lehet nője, mert a csaj magasabb?(ezt kitalálta amúgyki, ez sztem hülyeség)utcsó vok
2012. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim válasza:
Vannak nálad alacsonyabbak is, akik lehet, hogy örök életükre kicsit maradnak. Amúgy is még nőhetsz.
2012. szept. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Babám, 19 éves vagyok (tehát több mint valószínű, hogy már nem fogok nőni, mert 13 éves korom óta, egy plusz centit nem kaptam a magasságomhoz) és 157 cm vagyok! A barátommal 2 ás fél éve vagyunk együtt, ő 192 centi.

Egyszer mondta nekem, hogy amikor először meglátott (közös barátok kapcsán ismerkedtünk meg), akkor mivel ilyen alacsony voltam, rögtön a "aranyos" szót illesztette hozzám. Aztán megismert! :D Kevés embernek van nálam nagyobb tekintélye az ismerőseim közül, én vagyok a törpeterminátor :D Időközben a barátom is felcserélte az "aranyos" szót a "dögösre". Hidd el, nem hátrány az, ha pici vagy, legalább MAJD a fiúd mellé is fel tudsz venni egy normális magassarkút, és nem leszel nála magasabb.

És egyébként is, 14 vagy, még nőhetsz! :)

2012. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

#30.!

Green Day a beceneved és szereted az alacsony csajokat? Komolyan mondom, hozzád megyek feleségül! :D

19/GD-fan Lány 157cm :)

2012. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
Én is 14 vagyok és 158cm, szóval ne aggódj! Sok fiú van aki szereti az alacsony lányokat.:)
2012. nov. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:
Hogy erted hogy kinek kellesz? Nekem... 14/F Tegyel kepet magadrol es linkeld be
2013. jan. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani jóból csak kicsit adnak! ;)
2014. febr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!