Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek fogok kelleni ilyen...

Kinek fogok kelleni ilyen alacsony lányként?

Figyelt kérdés
14 évesen 161(!!) cm vagyok... Én emiatt már tükörbe sem merek nézni. Azt mondják, jó a testem(van mellem meg fenekem), de mégis kinek fogok kelleni ilyen alacsonyan? Egyáltalán fogok még nőni? Apukám 185 cm, anyukám 163. Nagyon aggódom, mert így rendkívül csúnyának látom magam.

2012. júl. 8. 21:54
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
Én 165 cm vagyok, és nagyon magasnak érzem magam...o.O Fura. Szerintem nem vagy alacsony. :)
2012. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
15 éves vagyok és 145cm. Volt már barátom.
2012. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
159cm 19/L 14 évesen kb 150 voltam.. Esetleg pár centivel több.. Volt pár barátom, most 9 hónapja kapcsolatom.. Akkoriban piszkáltak engem is a magasságommal, de ez idővel elmúlik, kinövik :)
2012. júl. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
60%

Nem vagy alacsony, fogalmam sincs, hogy ti hol éltek az ilyen kérdéseitekkel, lehet, hogy az óriások földjén. És igen, valószínűleg fogsz még nőni, úgyhogy örülhetsz. És azt sem hinném, hogy bármelyik pasinál is gond lenne, ha egy lány alacsony.

Egyébként 20 éves lány vagyok, 153 cm, és mégsem érzem magam sem undorítónak, se semmi ilyesminek, és rengeteg hozzám hasonló magasságú ismerősöm van.

2012. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem pont jó a magasságod.Én 13 éves vagyok és 164 cm.Utálom , hogy én vagyok a második legnagyobb az osztályban. amúgy sok alacsony lány van. Amikor megnézek 1-2 sztár adatlapot a legtöbb lány ilyen pici 18-19 évesen. Szerintem még fogsz nőni de én örülnék neki ha 14 évesen 161 cm lennék :) Ja és a pasiknak tetszik ha egy lány alacsony az olyan cuki :D 13/L
2012. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
69%

a 161 cm teljesen átlagos magasság én is annyi vagyok 28 évesen. Mi az hogy kinek fogsz kelleni???? Anyukád is elekelt a 160cm-ével.... Te teljesen el vagy tájolva alacsony az aki 150-155cm. Amugy a magyar fiuk elve nem valami magasak sok a 170cm körüli. De én pl sose szertettem az alacsony pasikat. A férjem 185 cm. Ja és sok pasi nem szereti a magas lányokat, mivel védelmezni,oltalmazni akarják.... Egy nö legyen alacsonyabb mint egy pasi. Én ezért örülök is hogy nem lettem magasabb.

Van pár barátnöm aki magas 175-180cm, utálják mivel nem tudnak magas sarkót felvenni egy fiu mellett mert akkor magasabbak náluk, ja és ilyen magasan nehéz olyan pasit találni aki mellett, kis törékeny nök lehetnek.

10 év mulva akkorát fogsz röhögni ezen ah eszedbe jut hogy emiatt voltál kiakadva....

2012. júl. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok 157 cm:d volt már barátom aki majdnem 190 cm volt. én kb 2 éve nem nőttem semmit lehet nem is fogok.de nem baj én szeretem hogy alacsony vagyok örülj neki,sokan szeretik az alacsony lányokat.Meg amúgy is ha jó alakod van ne aggódj hogy alacsony vagy még nőhetsz.:)
2012. júl. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy alacsony! Ez már felnőtt nőnek is megfelelő magasság!
2012. júl. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%
A 161 centi az teljesen átlagos magasság a nőknél, ráadásul csak 14 vagy, még bőven nőhetsz
2012. júl. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%

Tiniként kicsit túl sokat foglalkoztok magatokkal mostanában...

Az átlagos női magasság kb 163 centi. Te még gyerek vagy, bőven túl fogod nőni.

Én 22 vagyok, és 160 centi magas, ennek ellenére a haveri ugratásokat leszámítva sose volt komolyabb gondom a magasságomból. Több komoly és kevésbé komoly kapcsolatom volt, és szerintem egyik pasi se volt 180 alatt, na? :D Párom 2 méter magas, hát viccesek vagyunk együtt, de anno fel sem merült bennünk, hogy ilyen felesleges külsőségekkel vacakoljunk.

Amúgy is, ha már feltétlen nyavalyogni kell, legalább olyan dolgokon tedd, amin tudsz változtatni, ha akarsz, annak több értelme van. :D

Nőni még valószínűleg fogsz, bár ne várd nagyon, hogy 170 centi leszel - de az sem kizárható, főleg ha a nagymamáid magasak.

Amúgy meg nézet kérdése, ha semmiképp nem v agy képes boldogulni a magasságod miatt, költözz Ázsiába, ott kifejezetten magasnak számítanál már. :D

A csúfolódóknak meg vissza kell szólni. Ha magas vagy, azzal basztatnak, ha alacsony vagy azzal, ha van rajtad sapka, az a baj, nyuszika. :D Hidd el, nincs olyan korodbeli kölyök, akit nem heccelnek. De mennyivel nagyobb élvezet, ha még harap is rá az áldozat...

2012. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!