Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek fogok kelleni ilyen...

Kinek fogok kelleni ilyen alacsony lányként?

Figyelt kérdés
14 évesen 161(!!) cm vagyok... Én emiatt már tükörbe sem merek nézni. Azt mondják, jó a testem(van mellem meg fenekem), de mégis kinek fogok kelleni ilyen alacsonyan? Egyáltalán fogok még nőni? Apukám 185 cm, anyukám 163. Nagyon aggódom, mert így rendkívül csúnyának látom magam.

2012. júl. 8. 21:54
1 2 3 4 5
 1/47 anonim válasza:
67%
LOLLER!
2012. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

Első válaszoló!


Tudod, engem hányszor bántottak már a magasságom miatt? Iskolában, otthon, egyaránt. És hidd el, nem az volt a célom, hogy elbizonytalanítsalak, mert ne vedd magadra, de gondolom mások vagyunk. Nálad gondolom azért nem volt feltűnő, mert nem tűnik szembe a magasságod, mert gondolom szép arcod van, de nekem nincs az.

2012. júl. 8. 22:04
 3/47 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen 163 vagyok. És?
2012. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:

Elso vagyok..

Nem teljesen bisztos az...

S engem is rengeteget bantottak mar a magassagom miatt.

2012. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
65%
Hát szerintem megnyugodhat mindenki,milliószor (na jó annyiszor nem :) ) láttam már olyan csajszikat akik 165öt ha ütik és 180-és afölöttivel jöttek velem szembe kézenfogva.:))) Ők veszik el tőlünk,colosoktól a pasikat.:) Szval komolyan,ne aggódj.:) Amúgy meg 14 vagy,nőni fogsz még.:)
2012. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
82%

Csajként nem probléma ha alacsony vagy, sőt:D

Ne a modell csajokat tekintsd példaképnek, rengeteg 160 körüli csaj vagy, nincs ebben semmi szokatlan vagy akármi amiatt szégyenkezned kellene, de erre idővel te is rájössz szerintem.


Első: ne legyen komplexusod neked se, simán jó az a 155 cm, megkockáztatom a fiúk legalább 90%-nak nem lenne probléma ha csak a magasságot nézzük.

2012. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
75%
Nálam ez egyáltalán nem lenne baj:) Sőt előny is!Én 186 cm magas vagyok,és imádom az ilyen formás,alacsonyabb csajokat.(a 161 nem olyan kicsi és mèg nőni fogsz..) 16/F
2012. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
81%
Ember!! 14 éves vagy! 24 éves koráig fejlődik az ember. Amugy meg 161 cm nem olyan pici. 13/f vok, és ÉN vagyok annyi! Nekem sem a 2 m magas piszkafa lányok tetszenek, hanem azok, akiknél magasabb vok. Mellettük érzem igazán férfinek magam. Ha meg jó az alakod akkor PROBLEM??? A többi parasztot akik szemétkednek SZARD LE MAGASRÓL!!!
2012. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
87%

158 centi vagyok, mellem alig van, 15 éves vagyok...

Na és?

Így is teszek másoknak.

Ja, és akkora magassarkút húzok fel amilyent akarok.

(Jó, nem minthogyha 15 évesen olyan nagyokkal próbálkoznék, de később nem lesz ez hátrány...)

És engem is egy csomóan csesztettek, de nem érdekel, a fiúknak bejön hogy ilyen pici vagyok.

2012. júl. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
15 vagyok, és 155 centi. van még kérdés? :D
2012. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!