Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kéne ahhoz öltözködnöm...

Hogy kéne ahhoz öltözködnöm hogy SWAG legyek?

Figyelt kérdés
Kicsit hülyén fogalmaztam úgy értem hogy miket kéne felvennem ? milyen márka?

2012. júl. 7. 01:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"szia énis swag akarok lenni vannak ojan ruháim fullcapom is van de ha swag akarsz lenni télen ne fullcap sapi húz h.nm usankát!"


wow... Ilyen helyesírással a helyedben nem az öltözködéssel foglalkoznék, hanem a tanulással. Már elnézést. :)

2013. aug. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
New yorkerben is találsz Swag cuccokat sapkát pedig Bp Shopban vegyél :D
2013. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 peti1213 válasza:
Bershka melegítő gatya, snapback sapka, pull&bear pulóver, swag fa nyaklánc, szeresd jb-t
2013. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Szia.. :D

Én már egy jó ideje ebben a stílusban vagyok :D

Nekem nagyon tetszik de szerintem eleve csak akkor kezdj bele ha tényleg tetszik és nem csak a divatot szeretnéd követni..

Válaszolva a kérdésedre..

- először is fullcap vagy ehhez hasonló sapkákat érdemes hordanod illetve obey -es F*ck off stb. feliratú normál téli sapkákat

- soha azaz SOHA ne hordj nem csőszárú nadrágot (esetleg cicanadrág vagy melegítő lehet a kivétel)

- a hajadat ha nem muszáj ne vágasd le haggyad minél hosszabbra megnőni hiszen ez is kiegészíti a stílust bár nem alapvető dolog..

- felsőknek ne válassz állatmintásakat és környakuakat mert az 'nem trendi' és szerény véleményem szerint alaból nem is néz ki jól, inkább válassz egszínű trikókat és rá lazább felsőket melyek alól néha 'elővillan' egy szín (a trikód) de persze csak ha olyan alakod van amit szeretsz is mutogatni.. ha nem akkor lazább pólókat mindenféle csicsás díszekkel

- hordj kötött NEM GARBÓ pulcsikat vagy NEM zipzáros melegítőfelsőket

- és kiegészítőből sohasem lehet túl sok kivéve a fülbevalókkal, azzal figyelj oda hogy ne csicsázd túl a füled mert az évek múlva megnyúlt vénasszonyéra fog hasonlítani

na szerintem így előszónak ennyit az öltözködésről! :D

puszi

2013. nov. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

ne legyél swag!!! vagy ne így.

menj be a boltba

válassz ruhákat és az a TE stílusod. én swag vagyok. de nem azért mert az menő. mert nekem ez a stílusom amikor elkezdtem így öltözni még azt se tudtam mi az a swag.

2014. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Lődd tarkón magad!
2014. júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!