Hogy legyek emos?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Sehogy. Olyan nincs is, hogy emos. Emo van, de az is szépen megy már ki a divatból.

Amúgy szúrass ajakpiercinget, vegyél fekete és kockás cuccokat, és meg is vagy. Ja, meg a szembenyalt fekete haj és fekete csőgatya.

2012. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
emos?inkább sehogy:)
2012. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű: Dögölj meg!
2012. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Googlebe beírod. Emo

Megnézed a kedves fiatalemberek/fiatal hölgyek képeit. Hallgass emo zenét és voilá :D

2012. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 .ági. válasza:

emos?? 1: olyan nincs ,hogy emos!(pozerek..) 2:Emo van!

3:Fekete cső gatya , kockás pulcsi (lehetőleg fektet ,lila ,vagy fekete rozsa színűek legyenek a kockák rajta)4:fektet halálfejes/zene karos pólók 4: fekete szemek ,fekete körmök 5:emo zene 6: ajak pc ( google a barátod! )

2012. szept. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem csak a kinézettől lesz valaki emo hanema viselkedésétől is. Az egy dolog hogy milyen az öltözködésed de az emoknak (példa én) nagyon más gondolatai vannak mint egy normál embernek. Tegyünk fel egy példát. Nyár van és leülsz a fűbe a pároddal mire gondolsz? Egy emo eltörpeng az élet miértjein hogy miből mik vagyunk és miből mik lettünk (vagy mik leszünk) és az élet értelmén. Ha emo akarsz lenni (bár emonak születni kell) akkor a gondolataid is másról szóljanak. Legyél más mint a többi ember olyan legyél akire ha ránéznek akkor arra gondoljanak ennek milyen belsője lehet. Egyszerűen tűnj ki a tömeggel de ne a stílusoddal hanem az érzelmeiddel. Bár mondjuk vannak olyan emok akik sehogy nem mutatják ki az érzésüket és inkább választanák a halált mint hogy emberek előtt sírjanak, de sok emo fajta van. De semmiképp ne legyél Pózer emo mert az igezi emok azokat nagyon utálják mert miattuk nézik le az IGAZI emokat. Hidd el ezt nem bántásként mondom. Több fajta emo van. Itt egy oldal ahol meg tudod nézni


ezeket: [link]


Hidd el ezt egyáltalán nem bántásként mondtam ;)

2013. jan. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Talán kezdd ott,hogy k*rvára nincs "emos" hanem EMO van.-.-
2013. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is emo vagyok... attol hogy valaki emo akar lenni nem kell vágni az eredet azt nehogy megtedd...egyszerűen csak viselkedj csendesen...mennyél emo találkozóra. Én legyél ömmagad. Soha ne mondd el senkinek a bajodat.Maradjon magadban. És legyél feketébe
2014. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!