Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mindenki cikinek tart csak...

Tandi88 kérdése:

Mindenki cikinek tart csak mert vannak fiú barátaim. = ( hogy legyek menő csaj?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
ez most valami kamu kérdés, vagy még nem töltetted be a 10. éved?
2012. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

úgy hogy ne foglalkozz az olyan ostoba lányokkal akik csak irigykednek rád, mert rájuk egy fiú se néz és nem is törődnek velük...

Jobb ha fiúkkal barátkozol mert náluk nincs olyan hogy 'jaj most kibeszéltél meg te ezt mondtad róla neki te meg azt... '

Én általában ráfázok a lány barátokkal. És bár én is lány vagyok azt mondom hogy foglalkozz inkább azokkal akik barátnak tekintenek, és ne az irigykedőkkel. Ne akarj "menő" lenni, ne a társadalomnak vagy másoknak akarj megfelelni, hanem csak is magadnak! - Mert te mindig ott leszel magad mellett, nem úgy mint az akiknek most éppen meg akarsz felelni.

Ne pazarold feleslegesen az energiádat olyanokra akik meg sem érdemlik, mert rosszindulatúak és irigyek!

21/L

2012. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
9 VAGYOK
2012. márc. 30. 16:25
 4/8 anonim ***** válasza:
és 9 évesen már ezzel kell foglalkozni?...
2012. márc. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már féltem hogy a nevedben az a 88, a születési éved...:))
2012. márc. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9 évesen inkább menj játszani a Barbiddal.
2012. márc. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Na most jó nagyot röhögtem.. ezt a szégyent.. :DD


17/L

2012. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mort9 válasza:
Figyu én már azért elmúltam 9 de én is hasonlóan vagyok.Én azt csinálom, hogy barátkozok fiúkkal meg minden de fontos hogy legyenek lány barátaid is! Ha menő akarsz lenni barátkozz össze a legmenőbb fiúval és lógj vele! nyugi én is ezt csinálom =)
2013. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!