Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kezedjek el emos lenni?...

Hogy kezedjek el emos lenni? Mitcsináljak hogy a többiek észrevegyék ő emos!

Figyelt kérdés
hmm?
2009. júl. 9. 20:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Attól, hogy emós cuccokat veszel fel, még nem leszel emós. Miért kell a tömeggel menni? Az igazi emókkal semmi bajom, de azoktól akiknek állítólag hatalmas világfájdalmuk van ( egyébként semmi bajuk, éli arany életét.) állandóan vagdossák magukat csak, hogy mutogathassák a barátnőknek, hogy na már megint felvágtam, jajj, hogy vérzett, meg egyebek, na azoktól kapok olyan idegbajt, hogy nem igaz. DE nem ragozom tovább. Gyökérség ha csak leülsz és kitalálod, hogy te mától emós leszel
2009. júl. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%

egy nincs olyan hogy emos ,kettő ha nincs meg benned az az érzés akkor nem is leszel

nem értem minek kell emonak lenni igy csak EGY NAGY PÓZZERR LENNÉL

2009. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%

Figyelj,az emo nem divat,hanem egy életérzés.Ha lélekben nem tudod igazi emosnak tartani magad,akkor nem érdemes külsövel azzá válni,mert ettöl az igazi emosok csak lenéznek.Nem ugy kell átváltozni h. egyik nap átlag vagy,másnap pedig már emosként lépsz be 1 társaságba.


Én sokáig örlődtem az emo és a csajos külső között,de végül az emo-t választottam de nem mint divatot.

Javaslom hallgass meg néhány emo-s zenét,és ha télleg felfogod h. mit is akarnak kifejezni,és beletudod élni magad,akkor talán próbálkozhacc,de addig semmikép.


A kezdéshez pár tipp:

-legyen sötét a hajad,egy kis fufrufélével(nem kell extrémnek lennie)

-egy kis fekete szemcerka nem árt(ne vidd tulzásba)

-változtass az öltözködésen...értem én sötét csőszáru farmer,dorco,pepitás v. szögecses öv,a pólón koponyás v. egyéb minta)--->ajállott szinek: fekete-fehér,piros-fekete,lila v. rózsaszín-fekete

-ezek után jöhetnek a kiegészítők: piercingek(ez szinte nélkülözhetetlen xD ),fülbevalók v. fültágító,karkötők(szintén szegecses,v. színes),v. karkötö heett rongydarabok,kendők,kitűzők a farmerodra v. ruhádra


Hát kb. ennyi lenne,lehet kihagytam pár dolgot,de ha érdel még v.mi akkor kérdezz bátran.



>>>Ja még annyit szeretnék hozzáfűzni a többi pár ember véleményéhez,hogy nem kéne lenézni az emosokat,nem vagyunk öngyilkosjelöltek(mint azt sokan gondolják).Az emo az érzelmekről szól,mint az a nevében is bennvan.Szóval ha nem tugyátok mit is jelent igazából,akkor szerintem illőlenne nem fikázni.<<<


Na csak ennyi +-t akartam hozzáfűzni!


Cyyyyyyyjatok!!!Kiss!(KL)

2009. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

bocsika de szerintem ez hülyeség -.-" előszöris:olyan nincs,hogy emoS!!!olyan van,hogy emO O a vége nempedig S!

másodszor pedig:olyan nincs hogy gondolok egyet,odaállok a barátnőm elé egyik nap tiszta normálisan másnapmeg:nézdcsak EMO vagyok :D !!!!NEM!!!! !ILYEN NINCS! az ilyeneket PÓZERNEK HÍVJÁK! de! wannak másfélék is!:) Scene Emo,Saucy Emo, ésmég nemminden: DIVATEMO a stílusuk egyenlő az Emokéwal csaképp nem depressziósak,nem wágják az ereiket...stb.stb.stb...

nos nekem ez a wéleményem erről:)

és nemakartam senkit megbántani ;)

PuxXxam...(K)

2010. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Hallod? Már megy ki a divatból az EMO...:D csak szóltam...
2010. márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Nem kell egyből az ereidet felvágni elég ha megkarcolászod tűvel a kezed

nekem ez segit levezetni az idegeségemet és egyből emonak tartanak pedig nem is akarom

neked is bejön sztem

2010. dec. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Igen!Nincs olyan hogy EMO././.ss.Igaz én pl ugymondd kezdő emo vagyok :D F/13
2014. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!