Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kezedjek el emos lenni?...

Hogy kezedjek el emos lenni? Mitcsináljak hogy a többiek észrevegyék ő emos!

Figyelt kérdés
hmm?
2009. júl. 9. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
vágd föl az ereidet.
2009. júl. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
jó bocs szóval ha már halálfejes cuccokat hordasz,fekete hajad lesz és hosszú,félrefésülöd,már semmi kétség..
2009. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Hàt, hordj bénabbnal bénabb ruhakat, vegyél hajvasalot, és vasald ki minden reggel, ( éljen, par hét és sz@rra fogod égetni az egészet, de az ne érdekeljen, a cél érdekében mindent), lehetoleg minél hulyébb szinu tincseket szinezz bele, legyen feltuno, mar-mar esztétikai terrortamadasnak minosulo sminked, és jarkalj olyan tekintettel,mint aki most lotte be magat vagy éppen maniakus depresszioban szenved;..
2009. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

sztem iszonyat gáázz. te ha az akarsz lenni, hát rajta, tedd magad nevetségessé. amugy..


HAJ:



félhosszú haj, joopár hosszabb tinccsel.


[link]


hajvasaláss.. az also tincsken+ tupírozás. fekete haj melíral. (pl. pink).


http://www.youtube.com/watch?v=Paempp896p8&feature=related


ARC:


pirceingek.. fekete smink ( de igényes legyen könyörgöm, ne egy szemcerkás hányásss...-____-)


http://www.youtube.com/watch?v=YifvKesNEgs&feature=related


(bár ez gusztustalan.)



RUHA:


fekete tornacipő, vans cipők színes fűzőkkel.. fekete ruhák.. fekete csőnadrágokk stb...



sztem izsonyat gáz, de hát hajrááá..:) :|

2009. júl. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

AZ ILYENEK miatt van az embereknek rossz véleménye az EMÓKRÓL

TEEE így csak PÓZER vagy

nincs olyna,h. emós -.-"

ha így megkérdezed,akkor csak DIVATBÓL CSINÁLOD

azt ÉREZNI kell,nem divatból,h. áá emó akarok lenni,hát hogy legyek az? ÉRZÉS KELL EHZEZ -.-

lepontozhattok,de ez így igaz....


engem csak a hajam miatt emóznak le,pedig ku*vára nem vagyok emó,se scene se semmi ilyesmi

2009. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Az egyik szemem sír, a másik haj.
2009. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
2009. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

Egyetértek a 21:15tel.

Vannak normális emok (nem emósok!) csak már őket is mindenki élből utálja az ilyen divatmajmok miatt.

Te egy szánalmas kis pózer vagy.

Szerintem ne is vergődj, az igazi emok közé úgysem kerülhetsz be soha, mert nem tudod átverni őket sosem leszel igazi, mindig csak egy kis senki maradsz. Akkor inkább maradj a saját stílusodnál így az emberek se fognak egyből ítélkezni feletted, hogy "depressziós, vágja ez ereit, feketébe jár stb."

Egyébként az igazi emok nem vagdossák magukat, és nem vesznek fel ennyi halálfejet magukra mert ez már csak divat. Normális emok nagyon rendesek, jófejek. A baj ott van, hogy a mai világban már mindenki emonak képzeli magát. Már nekem is ellenszenves az egész stílus, mert megváltozott a jelentése, már csak a sok hülye önmagát kereső és egymást utánzó, befolyásolható fiatal jut róla eszembe.

2009. júl. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%
zárkózz be a szobádba, és kezdj el sírni. légy érzékeny, akárki akármit szól hozzád, sírjál. fenyegetőzz érfelvágással. végy egy pár halálfejes felsőt, és szűk fekete répagatyát. hajad legyen fekete, és szögegyenesre vasalva, és az egyik szemedet takarja el. hallgass anti fittness clubbot.
2009. júl. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
35%
Sztem az emó szar
2009. júl. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!