Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mitcsináljak a...

Szerintetek mitcsináljak a farmerommal? (lenn)

Figyelt kérdés

szóval vettem egy tökjó farmert, csőfarmer (terranovás)XS-es ez jó rám derékban és hosszban is de nem igazán feszül rám (pedig én azt szeretném)az alja a legalja az az teljesen jó de combközéptől térdaláig nagyon bő.Am az xxs-es pedig kicsit.esetleg szűkítessembe? szerintetek?mert a boldban még jó volt meg mosás után is aztán megnyullik az anyag ...mennyi egy beszűkítés(15-16-17 ker-ben)

köszi


2010. jún. 4. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
inkább írni tanulnál meg, mithogy a segged mutogasd...
2010. jún. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
boldban xD
2010. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én egy bécsi nadrággal vagyok így, pedig amikor felpróbáltam, jónak tűnt oO 25öst nem akartam venni, 26os a nadrágméretem. a fenék részén lötyi, a többi nadrágom ott szoros. én varrónőhöz vittem (barátnőm anyukája), még nem kaptam meg, de csak ő tudja megcsinálni.
2010. jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Blokkal vidd vissza.

A terranova cuccok így is annyira gagyik, hogy az, hogy már mostad fel sem tűnik. Már a boltban bolyhos a ruhák nagy része.

Amúgy meg igen, szűkíttesd be, ha vissza nem viszed. Nem nagy kiadás, max. 2000 Ft- ért megcsinálják.

2010. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket,amúgy már a boltban voltam és aztmondták h vagy levásárolhatom az árát vagy kicserélhetem ugyanijenre,én fel is próbáltam ugyanilyen gatyót csak kissebbe de az meg a csípőmnél nagyon szoros,levásárolni meg bem akarok a terranovába 8000ft mert a többi cucc sztem sem valami jó;)amúgy igen közben rájöttem h bnőm anyukája jól varr talán ő megcsinálná nekem olcsón is ;) azért ha gondoljátok komenteljetek még ;9
2010. jún. 6. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!