Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok. Mikor leültök a...

Lányok. Mikor leültök a csípőnadrágban miért a feneketek van kint és nem a bugyitok?

Figyelt kérdés
Gondolom nem csak én vettem már észre , hogy mikor egy lány ül és csípőnadrágban van annak többségében a feneke vann kint. Kérdem én hol a bugyi?
2012. júl. 3. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert lejjebb van a bugyi pántja mint a nadrágé?
2012. júl. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
kőművesmosoly :D
2012. júl. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez roppant egyszerű. Mivel csőnadrág, ezért eléggé szoros, és amikor leülnek, akkor a nadrággal együtt jön a bugyi is.

16L

2012. júl. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És ha valakin nagyobb méretű nadrág van?
2012. júl. 3. 11:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyobb méret akkor a bugyi is látszik
2012. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
gondold végig a mechanizmust minz a könyöknél a bőr... ha behajlitod, akkor a külsö részen feszül a bőr, a belső részen lazul... a nadrág is így müködik mikor ülnek le, a külsö (azaza a segg rész) feszülígy lehuzza magával a bugyit... aahhoz hogy ne huzza le, olyan bőnek kellene lennie a nadrágnak hogy az már leesne álló helyzetben... ha nem rak bele övet, viszont ha rak bele akkor meg az öv miatt feszül a nadrág huzza le a bugyit...
2012. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik se szokott kint lenni...érdekes. :D
2012. júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor te övet raksz biztos bele.
2012. júl. 3. 12:11
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ha a bugyi vonala fentebb van, mint a fenék teteje, akkor attól félünk, hogy ki fog látszani a bugyink. Ezért a bugyit lejjebb hajtjuk/húzzuk, hogy ne látszódjon ki. Csak sajnos az nem mindig jut eszünkbe, hogy olyan is lehet a nadrág, hogy a fenekünk is kilátszik. Amúgy figyeld meg,hogy ha kilátszik, akkor főleg tanga látszik ki, mert azt nem lehet annyira lehajtani.

Én legalábbis így vagyok vele.

2012. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát ez már kész.

Lehajtott bugyi xd

2012. júl. 3. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!