Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki mostanában csípőnadrágban jár?

Figyelt kérdés
tudom, hogy manapság a magasabb derekú nadrágok vannak inkább divatban, de én nem szeretem őket. ciki, ha én inkább csípőnadrágokban járok?
2010. máj. 10. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
én nem tudtam volna arról, hogy a csípőnadrágok kimentek a divatból... én sem vagyok képes mást felvenni, szóval nem nagy egyedül:) de szerintem nyugdtan hordd.
2010. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
persze, marha ciki ha úgy öltözöl ahogy szeretnél... pff
2010. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
honnan veszed h kimentek a divatból?egyáltalán nem, a csőnacik amik msotlettek divatosak azok sem magasabbak, undi már az olyan, nyugodtan hordd
2010. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem csak csipőnadrágom van...:)
2010. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az a véleményem,hogy aki mostanában csípőnadrágban jár, annak nem fázik a dereka. Egyébként, szerintem mai napság mindenki abban jár, amiben csak akar. Minden divatos.
2010. máj. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, én is csípőt hordok, mert egy magas derekúban egész egyszerűen úgy érezném magam mint egy nyomi.
2010. máj. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is csípőnacit hordok, a magas derekú nem tetszik, meg nem is áll jól:) (Alacsony vagyok)

De szerintem a csípőnadrád mindig divat, mármint mindig lehet hordani.:)

2010. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát,én nem hiszem,hogy az a nagy trotty nadrág divatos manapság,ami majdnem a hónod aljáig ér,és dupla akkora s*gget csinál esztétikailag..szerintem amúgy az emberek kb 80%-a csípőgatyát hord..
2010. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
csaknem kilenc évvel később már alig látni elvétve egy-egy embert aki nem melléig húzott tüdőgatyában mászkál :D :D
2019. febr. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ma, kilenc évvel később valmilyen oknál fogva megpróbáltam ide belépni, hisz a kérdés kiírása óta nem jártam erre.


Utolsó: nekem pontosan ugyan ez jutott eszembe, amikor végig futottam ezeken a válaszokon :)

2019. szept. 26. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!