Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány naponként cseréled a...

Hány naponként cseréled a ruhadarabjaidat magadon és veszel tisztát?

Figyelt kérdés

Pl:nadrág,pulóver,gondolom a fehérnemű az egyértelmű.

Komolyan kérdezem,szóval nem kell a hülyeség.

Én pulcsit,nadrágot 2-3 naponta szoktam,ha nem lesz koszos.

Fehérneműt,pólót mindennap.Viszont a munkahelyemen azt látom,hogy mindennap teljesen más göncbe jönnek /munkaruházat is van,tehát azt jelenti,hogy napi 2-3 órát hordanak egy ruhát aztán gondolom mossák/

Vagy csak félreteszik,és egy hét múlva megint felveszik?


2012. jún. 29. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Én egy nadrágot van hogy 1 hétig is elhordok nem nagyon lesz koszos ha olyan helyekre megyek szinte. Fehérneműt napi szinten cserélem sőt ilyen melegbe van hogy 2 szer cserélek mert beleizzadok és már kellemetlen. Pólót kb 2 naponta pulcsit meg olyan 3-4 naponta.

Munkahelyemen 2 ruhánk van azt akkor cserélem ha koszos lesz akkor ott a másik. Ha nem lesz koszos akkor 3 naponta cserélem hétvégén meg mosás.

2012. jún. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hali


Én fémiparban dolgozom így naponta 2 boxer póló elmegy +1 zokni mert itthon már nem veszem fel:)

A munkaruhábol van vagy 4 azt 2-3 naponta cserélem.


Télen amikor nem izzadok farmer nadrágot elhordok 5 napig is ,ha nem kell dolgozni. pulóvert is 2 naponta cserélek.


Nem vagyok nagy igényű így rengeteg vétóruhám van.

2012. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pólót, fehérneműt, zoknit, harisnyát naponta.

Pulcsit 2-3 naponta.

Nadrágot 2-3 naponta.

Melltartót is 2-3 naponta, mivel 3 db van, ebből 2 hprdható állapotban, és nincs kedvem minden nap mosni.

2012. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Felsőt,fehérneműt naponta,de nyáron egy nap 2x is.

Nadrág 3-4 naponta.

Lábbeliket hetente tisztítom.

2012. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De most ez azt jelenti, hogy három egymást követő napon ugyanaz a póló van rajtatok? :O
2012. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

#5 én csak 1 helyen láttam, hogy pólót 2-3 naponta, máshol azt láttam, hogy naponta, nem tudom, hogy honnan jön neked ez a 3 egymást követő nap.

Amúgy télen én is elhordok egy pólót 2 napig, mivel nincs rajtam egész nap, hiszen itthon átöltözöm. A munkám is olyan, hogy egy nadrág is simán kibírja egy hétig. Nyilván zoki, fehérnemű az naponta. Pulcsi 3-4 nap (ezt meg csak utazáskor van rajtam).

2012. jún. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

fehérnemű, póló- naponta

nadrág, pulóver- 2 naponta

2012. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

fehérneműt,zoknit-naponta,ilyenkor nyáron van hogy 2x is,mert ha elmegyek úszni már nem szeretem a régi fehérneműt felvenni

pólót-naponta szintén,mindegy mennyi ideig volt rajtam

vékony pulóver-naponta, már nincs olyan finom friss illata másnapra

télen a nagy kötött pulcsikat meg két naponat

farmert-2-3naponta, de van,hogy négy napig is hordom: )

2012. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én minden nap másik ruhában vagyok max nadrágot húzok fel kétszer mert abból kevesebb van vagy nem megy a felsőmhöz másik...hogy lehet ugyan abba elmenni dolgozni vagy suliba egymás után több napon is??
2012. aug. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!